Urlop w Franciszkowych Łaźniach

Źródła termalne, które podbiły serce samego cesarza Franciszka I, co roku przyciągają do Franciszkowych Łaźni tysiące turystów. Zobacz wyjątkowe zabytki miasta uzdrowiskowego, weź udział w lokalnych wydarzeniach kulturalnych i nie przegap relaksu w jednym z obiektów wellness z zabiegami spa.

Ładowanie ofert...

razem 3 oferty

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co z pobytami w odległości dojazdu samochodem

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co powiesz na zainspirowanie się naszymi najlepiej sprzedającymi się pobytami?Franciszkowe Łaźnie to trzeci punkt tzw. „trójkąta uzdrowiskowego”, który wraz z miastami Karlowe Wary i [Mariańskie Łaźnie] (https://travelking.pl/marianskie-laznie). Dzięki swojemu pięknu i wyjątkowej atmosferze, znanej na całym świecie, cały trójkąt uzdrowiskowy zasłużył na wpisanie w 2021 roku na prestiżową Listę UNESCO. Daj się oczarować urokowi tego uzdrowiska, które spodobało się nawet cesarzowi Franciszkowi I i wybierz się tutaj na pobyt uzdrowiskowy.

Oddaj się relaksowi godnemu cesarza

Głównym źródłem relaksu we Franciszkowych Łaźniach jest niewątpliwie termalne uzdrowisko. Tutejsze źródło termalne służy zarówno do kąpieli i kuracji pitnej, jak i do dobroczynnych inhalacji. Dzięki odpowiednio ukierunkowanej kuracji odczujesz dobroczynny wpływ wody na choroby narządu ruchu, serca i naczyń krwionośnych, choroby ginekologiczne w tym niepłodność i inne dolegliwości. Jeszcze lepszą regenerację zapewnią zabiegi spa.

Relaks trwa w jacuzzi lub saunie wellness centrum, które mogą znajdować się również bezpośrednio w obiekcie noclegowym. łaźnie piwne związane z piciem piwa to także specjalność tutejszych hoteli. Dla doskonałego relaksu w wodzie w otoczeniu luksusu wybierz się do Aquafora Franciszkowe Łaźnie. Dzieci będą się bawić na zjeżdżalniach, a Ty będziesz cieszyć się relaksem w świecie saun lub w basenach relaksacyjnych. We Franciszkowych Łaźniach relaks w wodzie łączy się ze spacerami wśród pięknej przyrody. Odwiedź Lesopark Amerika lub wybierz się na pieszą wycieczkę do SOOS National Nature Reserve.