Urlop w Polanica Zdrój

Uzdrowisko Polanica Zdrój zaprasza na spacery po parkach z pięknymi fontannami i romantycznymi altanami. Tutejsza architektura uzdrowiskowa inspirowana jest domami niemieckimi, ale najbardziej poszukiwane są tutaj również lecznicze źródła, które pomagają przy dolegliwościach serca, żołądka i ruchu.

Ładowanie ofert...

razem 1 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w Hotelu Polanica. Dla mnie największym przeżyciem były zabiegi, dla siostrzenicy pokój zabaw i brodzik dla dzieci. Pokoje były wystarczająco wygodne na weekendowy pobyt, obiadokolacja była smaczna z dobrym wyborem dań. Wellness z podziałem na świat wodny i saunowy oceniam również pozytywnie. Miasto Polanica-Zdrój jest imponujące, a jego centrum i park zdrojowy są warte spacerów.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingowy zespół

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co z pobytami w odległości dojazdu samochodem

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co powiesz na zainspirowanie się naszymi najlepiej sprzedającymi się pobytami?Spacery po parku zdrojowym między altanami i relaks w basenach relaksacyjnych oraz podczas zabiegów sprawią przyjemność nie tylko w innych miejscowościach uzdrowiskowych. Wybierz się na relaks do słynnego uzdrowiska w Polsce, zaledwie 17 km od granicy z Czechami. U podnóża Gór Stołowych znajduje się kilka znanych miejscowości uzdrowiskowych, wśród których odwiedzający szczególnie poszukują uzdrowiska Polanica Zdrój.

Wody termalne, zabiegi i narty już na Ciebie czekają

Centrum uzdrowiska Polanica Zdrój stanowi rozległy park zdrojowy, który bezpośrednio przylega do spa Budynki. Po spacerze zadaszoną promenadą uzdrowiskową z tryskającymi źródłami, które służą również do kuracji pitnej, można bezpośrednio udać się na relaks w wodzie termalnej. Tutejsze źródła lecznicze wykorzystywane są w leczeniu chorób serca, żołądka i chorób układu ruchu. Tu również odpoczniesz od codziennych trosk, nabierzesz nowych sił np. pływając w basenach lub podczas zabiegów. Możesz także zrelaksować się w centrum odnowy biologicznej.

Okolice Gór Stołowych są zimą poszukiwane przez narciarzy, narciarzy biegowych i snowboardzistów. Jeśli kochasz sporty zimowe, wybierz się na urlop narciarski do Polanicy Zdrój i ciesz się jazdą na nartach w bardziej kameralnych, ale tym bardziej komfortowych lokalnych ośrodkach narciarskich. Do najpopularniejszych należą Ośrodek Narciarski Zieleniec, Ośrodek Narciarski Szczyrk czy Ośrodek Narciarski Jodl. Przekonasz się, że po nartach nie ma nic lepszego niż relaks w gorącej saunie lub jacuzzi.