Pobyty w Trenczańskie Cieplice

Uzdrowisko termalne Trenczańskie Teplice jest urządzone w stylu orientalnym i należy do najstarszych i najczęściej odwiedzanych na Słowacji. Wieloczęściowy odkryty basen Grand jest dostępny przez cały rok. Możesz korzystać z basenu i strefy relaksu.

Ładowanie ofert...

razem 4 oferty

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co z pobytami w odległości dojazdu samochodem

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co powiesz na zainspirowanie się naszymi najlepiej sprzedającymi się pobytami?Trenczańskie Cieplice słyną głównie z międzynarodowego festiwalu filmowego i najlepszych uzdrowisk termalnych. Nawet jeśli słynny festiwal już się tu nie odbywa, nadal można zrelaksować się w leczniczej wodzie. Udaj się do Trenczańskich Cieplic na relaksacyjny pobyt i ciesz się odprężeniem podczas wakacji w pobliżu czeskiej granicy. Chętnie pomożemy w wyborze noclegu.

Czego możesz się spodziewać podczas pobytu w Trenczyńskich Cieplicach?

Główną atrakcją Trenczańskie Cieplice są niewątpliwie źródła termalne, których działanie najlepiej wykorzystać podczas pobytu uzdrowiskowego. W ramach pakietu czeka na Ciebie wejście na baseny termalne, ewentualnie również na popularne [procedury](https://travelking.pl/wszystko?laznie=tak&trencianskie-teplice=tak&s-procedurami=tak ). Dla idealnego relaksu wybierz nocleg z wellness, gdzie możesz również zrelaksować się w jacuzzi lub ogrzać w saunie.

Po kurację pitną udaj się do centrum miasta do źródła Ifigénia, które wypływa zaledwie kilka metrów od [Hotelu Most Sławy ***](https://travelking.pl/hotel/hotel-most-slawy . Na pierwszy rzut oka można go rozpoznać po pięknym wyglądzie zewnętrznym i tabliczkach z nazwiskami aktorów umieszczonych na pobliskim Moście Sławy. Aby uzyskać inne możliwości relaksu i nietradycyjne wrażenia, udaj się do łaźni tureckich Sina zbudowanych w stylu orientalnym.