Wakacje w Rimini i okolicach

Wybierz się do Rimini we Włoszech i okolic, aby zobaczyć starożytne zabytki i popływać w Morzu Adriatyckim. Rimini to popularny kurort. Z dziećmi odwiedź spokojniejsze Cesenatico lub wybierz miasto Cattolica, gdzie znajdziesz największe akwarium we Włoszech i będziesz blisko San Marino. Region Emilia-Romania oferuje wspaniałe wakacje nad morzem dla każdego.

Ładowanie ofert...

razem 2 oferty

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co z pobytami w odległości dojazdu samochodem

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co powiesz na zainspirowanie się naszymi najlepiej sprzedającymi się pobytami?Jeśli lubisz poznawać historię miast i plażowanie połączone z kąpielą w ciepłym morzu, Rimini jest dla Ciebie idealnym miejscem na wakacje. To tutaj będziesz cieszyć się miastami pełnymi zabytków, doskonałą nadmorską kuchnią i kąpielami w Adriatyku w okazyjnej cenie.

Poznaj starożytne zabytki i wspaniałe plaże Rimini

Rimini wraz z okolicznymi miastami jest znane jako największy kurort na wybrzeżu Adriatyku we Włochach. turyści chwalą okolicę również za liczbę rzymskich i średniowiecznych zabytków, które warto zobaczyć. W samym Rimini odwiedź historyczne centrum i przejdź się Mostem Tyberiusza. Można tu również odwiedzić rzymski amfiteatr lub Łuk Augusta. A kiedy już zwiedzisz Rimini, udaj się do pobliskiej miniaturowej republiki San Marino lub historycznego miasta Rawenna. Dzieci ucieszą się na wizyty w parkach rozrywki - znajdują się tu m.in. bajkowy park Fiabilandia, największy włoski park rozrywki Mirabilandia, aquapark w Cesenatico, delfinarium w Riccione czy akwarium w Cattolica.

Wakacje we Włoszech to bez wątpienia również kąpiele w morzu. Dlatego wybierz pobyt blisko plaży, aby być jak najbliżej piaszczystych plaż i lśniącego morza. Dzięki temu nie musisz długo podróżować nad wodę i będziesz mógł cieszyć się letnią zabawą, kiedy tylko zechcesz.