Pobyty w Wielki Mader

Spa, turystyka i przyroda. Poznaj uzdrowisko Wielki Meder i wybierz się do kąpieliska termalnego, gdzie możesz zrelaksować się w aż ośmiu basenach z leczniczą wodą, która ma dobroczynny wpływ na układ mięśniowo-szkieletowy, kręgosłup i regenerację mięśni.

Ładowanie ofert...

razem 7 oferty

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co z pobytami w odległości dojazdu samochodem

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co powiesz na zainspirowanie się naszymi najlepiej sprzedającymi się pobytami?Wielki Meder w południowej Słowacji to idealne miejsce na wakacje dla rodzin z dziećmi, a także seniorów lub zakochanych par. Udany pobyt czeka na każdego, kto kocha ciepło, słoneczne dni i relaks w wodach termalnych. Ponadto okolica oferuje wiele możliwości na wspaniałe wycieczki.

Wielki Meder – termalny raj na południu Słowacji

Największą atrakcją Wielki Meder jest niewątpliwie kąpielisko termalne z aquaparkiem Thermal Corvinus, w którym baseny są wypełnione wodą z najcieplejszego źródła na Słowacji. Ponadto woda ma tu korzystny wpływ na narząd ruchu, kręgosłup i mięśnie, co odczujesz zaraz po wyjściu z basenu. Seniorzy i miłośnicy relaksu nie mogą pochwalić się relaksem w wodach termalnych czy świecie saun. Rodziny z dziećmi mogą bawić się na zjeżdżalniach lub podczas programu z animatorami.

Relaks nie musi kończyć się w Twoim hotelu czy pensjonacie. Wystarczy, że zarezerwujesz pobyt z dostępem do wellness, w którym jacuzzi lub sauna będą częścią Twojego hotelu. Bardziej wymagających gości ucieszy możliwość luksusowych pobytów. Czym byłyby wakacje bez wycieczek? W pobliżu Wielki Meder można wybrać się na przykład do słynnego Wodociągu Gabčíkovo, do mini zoo Malkia Park lub nad jezioro Okočské. Miłośników rowerów zachwyci ilość płaskich ścieżek rowerowych, które idealnie nadają się na wycieczki dla całej rodziny.