Urlop w Turczańskich Cieplicach

Słowackie uzdrowiska są stworzone do relaksu. Przeżyj idealne romantyczne lub rodzinne wakacje w jednym z najstarszych uzdrowisk w Europie - Turczańskie Teplice. Ciesz się relaksem w wodzie termalnej i nabierz nowej energii.

Ładowanie ofert...

razem 3 oferty

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co z pobytami w odległości dojazdu samochodem

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co powiesz na zainspirowanie się naszymi najlepiej sprzedającymi się pobytami?Turczańskie Teplice rozciągają się w dolinie pomiędzy Małą i Wielką Fatrą. Mimo to miasto przyciąga tysiące turystów nie tylko do wędrówek po parkach narodowych. Ich największą atrakcją jest zdecydowanie uzdrowisko termalne z aquaparkiem, gdzie w basenach czeka na Was lecznicza woda. Dodaj do tego fantastyczne zjeżdżalnie wodne i niezliczone zabiegi i masz program na cały pobyt.

Daj się rozpieszczać wodą termalną i złotem

Turczańskie Teplice są znane jako jedno z najstarszych uzdrowisk w Europie. Od setek lat przybywają tu pary i seniorzy po dobroczynne działanie wody, która ma zbawienny wpływ na leczenie chorób narządu ruchu, przewodu pokarmowego, skóry czy problemów urologicznych i ginekologicznych. procedury, z których można korzystać zarówno w swoim zakwaterowaniu, jak i bezpośrednio w spa, są wyraźnie częścią zdrowia i urody . Turczyńskie Teplice są szczególnie odwiedzane przez panie w każdym wieku, które zakochały się w tutejszej luksusowej specjalności - okład ze złotem, który pomaga zregenerować skórę i ukrwienie, a tym samym przyczynia się do jej odmłodzenia.

Rodziny z dziećmi uwielbiają tutejsze Spa & Aquapark z leczniczą wodą mineralną, która zadziała na Ciebie nie tylko w relaksujących basenach. Dzieci będą się bawić na zjeżdżalniach wodnych, z których największe wrażenie robi tor saneczkowy Kamikadze o długości 47 m oraz tor saneczkowy Movie z występami zwierząt. Oczywiście Witalny świat z jacuzzi, saunami i masażami. Wellness ale możesz cieszyć się nim również w miejscu zakwaterowania - wystarczy wybrać odpowiedni hotel lub pensjonat.