Wakacje w Moravske Toplice

Relaks w termalnym raju. Wodna zabawa i zasłużony relaks czekają na Ciebie w słoweńskim uzdrowisku Moravske Toplice. Tutejsza czarna termalna woda mineralna dobrze wpływa na zdrowie, podobnie jak szeroki zakres usług wellness. Wybierz relaksujący pobyt w Moravske Toplice i pozwól się rozpieszczać tak, jak na to zasługujesz.

Ładowanie ofert...

razem 4 oferty

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co z pobytami w odległości dojazdu samochodem

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co powiesz na zainspirowanie się naszymi najlepiej sprzedającymi się pobytami?Wybierz się do raju relaksu w słoweńskim mieście Moravske Toplice, gdzie w latach 50. odkryto leczniczą wodę termalną o dwóch kolorach. Oprócz wspaniałego relaksu w basenach i saunach, docenisz piękną okolicę pełną możliwości.

Dowiedz się, co ma do zaoferowania relaksujący pobyt w Moravske Toplice

Gdzie indziej można się zrelaksować niż w największych słoweńskich kąpieliskach termalnych? Znajdziesz tu światowej klasy Thermal Spa Terme 3000, gdzie możesz zanurzyć się w 30 basenach z czarną termalną wodą mineralną z dodatkiem oleju. Pobyt w Moravskich Toplicach będzie miał pozytywny wpływ na twoje zdrowie, a oprócz dobroczynnego działania tutejszych źródeł skorzystasz także z różnorodnych usług wellness i spacerów po malowniczej okolicy.

Podczas pobytu wellness w Moravskich Toplicach rozgrzejesz się w saunach, zrelaksujesz się podczas masażu lub odpoczniesz w strefach relaksu. A co najlepsze? Można tu wypoczywać przez cały rok, dzięki wysokiej temperaturze wody w basenach termalnych, nawet zła pogoda nie przeszkodzi w relaksie.

A gdzie wybrać się w okolicy? Przejedź się rowerem lub pospaceruj nad Jeziorem Bukovnickim, odkryj pobliski Kościół Wniebowzięcia NMP w Bogojinie lub Skansen Filovci z wystawą ceramiki. Podziwiaj rzadkie kwiaty w szklarni Ocean Orchids w Dubrowniku i podziwiaj widok na winnice wokół Lendavy z niezwykłej Vinarium Tower.