Pobyt z pełnym wyżywieniem w cenie

Nie martw się o nic podczas pobytu, nawet o gotowanie. Jeśli wybierzesz opcję pobytu z pełnym wyżywieniem, możesz liczyć na śniadania, obiady i kolacje.

Ładowanie ofert...

razem 22 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Mieliśmy wspaniały pobyt w Hotelu Růže ****. Hotel znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji z parkingiem tuż przy punkcie. Personel był bardzo miły i reagował na potrzeby gości. Dużym plusem jest szeroka gama zabiegów relaksacyjnych i leczniczych, które są wykonywane na wysokim poziomie (szczególnie masaż pleców był naprawdę przyjemny). Naprawdę warto przyjechać i samemu spróbować tego relaksującego doświadczenia. Miłą niespodzianką była powitalna kawa i deser w hotelowej kawiarni/barku. Śniadania i kolacje były bardzo smaczne, urozmaicone i świeże. Naszemu pokojowi nie brakowało niczego poza pełnym komfortem, a wnętrza są również dobrze utrzymane, chociaż wyposażenie nie jest dokładnie najnowsze. Zdecydowanie chciałbym wrócić do hotelu ponownie.”

Nikodem Jacuk
Nikodem Jacuk
Zespół ds. sprzedaży
Zweryfikowane przez Travelking

“Hotel Flora*** był świetnym wyborem na mój pierwszy pobyt w Mariańskich Łaźniach. Dzięki jego lokalizacji byliśmy dosłownie kilka kroków od najbliższej kolumnady. Pokój był mniejszy, ale nowoczesny i czysty. Byliśmy również mile zaskoczeni jedzeniem, zwłaszcza trzydaniowymi kolacjami, podczas których do wyboru były 4 dania główne. Z pobliskich wycieczek zdecydowanie polecam wizytę w Parku Boheminium, gdzie można zobaczyć miniatury wszystkich najpiękniejszych budynków Republiki Czeskiej. ”

Eliška Kordulová
Eliška Kordulová
Content Marketing Manager


Najpopularniejszym rodzajem wyżywienia przy pobytach krótkoterminowych jest obiadokolacja. Jeśli jednak poza śniadaniami i obiadokolacjami, ale również obiadami w czasie urlopu chcesz mieć zapewnione pełne wyżywienie, proponujemy pobyty z pełnym wyżywieniem. Są one szczególnie idealne dla seniorów lub par, które nie chcą martwić się wyborem restauracji ani gotowaniem podczas wakacji.

Pełne wyżywienie = 3 posiłki dziennie i bez zmartwień

Pobyty z pełnym wyżywieniem są szczególnie popularne w:

Jednak noclegi z pełnym wyżywieniem można również wybrać w Polsce, na Węgrzech, w Chorwacji i Słowenii. Będziesz cieszyć się śniadaniem w formie bufetu oraz pysznymi obiadami i kolacjami, które są albo w formie bufetu, albo jako wybór z menu, w zależności od możliwości.