Wakacje w Bibione

Raj wodnej zabawy rozgrzany promieniami słońca. To jest Bibione. To wakacje Twoich marzeń! Wybierz pobyt w Bibione i udaj się na piaszczyste plaże, szerokie morze i kąpiele termalne, które będą służyć Twojemu zdrowiu.

Ładowanie ofert...

razem 3 oferty


Lato w Bibione zachwyci rodziny z dziećmi, pary i seniorów. Ta popularna destynacja zapewni ci wszystko, czego oczekujesz od bajecznych wakacji w lato. Nie ma to jak leniuchowanie na plaży przy szumie fal i śpiewie dzieci. Wybierz swój ekskluzywny pobyt w Bibione i wiedz, że nie zabraknie ci rozrywki.

Wybierz się do Bibione na letnią zabawę z całą rodziną

Długa i szeroka piaszczysta plaża pełna kolorowych parasoli, otoczona bezkresnym morzem. To widok tak typowy dla popularnego kurortu w północnych Włoszech. Jest on również popularny wśród czeskich turystów, którzy z łatwością mogą dostać się do północnych Włoch samochodem. Jeśli długa jazda samochodem nie jest dla ciebie, możesz skorzystać z połączenia lotniczego do Wenecji.

Pływanie w Bibione nie ogranicza się do Morza Adriatyckiego, popularnym miejscem są miejscowe łaźnie termalne z basenami nasyconymi leczniczym źródłem, saunami i szeroką gamą zabiegów. Spa pomaga głównie w problemach skórnych, ale każdy, kto potrzebuje relaksu, może je odwiedzić. Wellness przyniesie korzyści dla ciała, umysłu i duszy.

A jakie zakwaterowanie wybrać? Wybieraj spośród pobytów przy plaży lub sięgnij po hotele przyjazne dzieciom, aby maluchy w Twojej rodzinie były szczęśliwe. Dzięki komfortowym udogodnieniom zapewnionym przez zakwaterowanie w Bibione, będziesz miał okazję wybrać się na wycieczki, aby zobaczyć przyrodę lub historię okolicy.