Urlop w Małe Bielice

Jeśli szukasz miejsca, w którym możesz odpocząć i nabrać nowej energii, to uwierz, że w Termach Mała Bielica niczego Ci nie zabraknie. Po prostu zanurz się w leczniczej wodzie z lokalnych łaźni termalnych i zapomnij o wszystkich troskach.

Ładowanie ofert...

razem 2 oferty

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co z pobytami w odległości dojazdu samochodem

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co powiesz na zainspirowanie się naszymi najlepiej sprzedającymi się pobytami?



Chcesz zaznać doskonałego relaksu w otoczeniu spokojnej przyrody i wody termalnej, gdzie absolutnie nic nie będzie Ci przeszkadzać? Jedź do Małych Bielic, które są częścią miasta Partizanskie. Możesz wpompować w życie nową energię i dobre samopoczucie tutaj na kąpielisku termalnym oraz podczas wycieczek po okolicy .

Czego możesz się spodziewać podczas pobytu w Małych Bielicach?

Nie ma nic lepszego niż relaks w łaźniach termalnych. Ponadto, można się nimi delektować w środku spokojnej okolicy w pobliżu CHKO Ponitrie, doskonały wypoczynek jest po prostu gwarantowany. W Małych Bielicach możesz zatrzymać się w pobliżu kąpieliska termalnego, gdzie zrelaksujesz się w trzech basenach zewnętrznych i dwóch krytych z wodą o temperaturze do 38°C. Jego skład korzystnie wpływa na narząd ruchu, układ nerwowy, rehabilitację i regenerację organizmu. Pobyty oznaczone „Osobiście zweryfikowane” świadczące o tym, że pobyt został zweryfikowany przez członka zespołu Travelking i że klienci lubią do niego wracać.

W pobliżu Małych Bielic czeka na Ciebie kilka ciekawych miejsc na wycieczki. Zaledwie kilkadziesiąt metrów od basenu znajduje się obserwatorium Partizanskie, w którym regularnie odbywają się różne wykłady naukowe i obserwacje nocnego nieba. Warto również odwiedzić pobliskie miasto Topolčany z piękną kalwarią. Miłośników historii zachwyci Zamek Topoľčianky, w pobliżu którego znajduje się także narodowa stadnina koni.