Urlop nad jeziorem

Lubisz patrzeć na lśniącą taflę wody? Wybierz zakwaterowanie nad jeziorem i ciesz się wakacjami w romantycznym otoczeniu, gdzie góry, a otaczająca przyroda zachęca do spacerów.

Ładowanie ofert...

razem 211 oferty


Skusisz się na wakacje z widokiem na wodę, kąpielisko lub błyszczącą destynację turystyczną w pobliżu miejsca zakwaterowania? W takim razie wybierz wakacje nad jeziorem. W lato możesz cieszyć się przekąskami, sportami wodnymi i opalaniem, a w zimnych miesiącach możesz spodziewać się *romantycznych spacerów i może jazdy na łyżwach * na zamarzniętej powierzchni.

Gdzie w wakacje nad jezioro?

Najpopularniejsze miejsca wypoczynku nad jeziorem można znaleźć w Czechach, jak i krajach sąsiednich. Na przykład przyjedź do:

  • Pobyty w Czechach niedaleko Lipna
  • Pobyty na Słowacji z widokiem na jeziora w Tatrach, na Liptowie, ​​w pobliżu Liptowskiej Marii lub na Orawie w pobliżu Zalewu Orawskiego.
  • Pobyty na Węgrzech nad jeziorem termalnym Hévíz lub w popularnym raju do pływania i sportów wodnych - Balaton.
  • Pobyt w Słowenii w pobliżu jeziora Bled.

Twój pies z pewnością doceni letnie orzeźwienie w krystalicznie czystym jeziorze, więc zabierz go ze sobą na *wakacje. * Wiele hoteli i pensjonatów nad wodą wita psich gości z otwartymi ramionami. Będziesz naprawdę zadowolony z pobytu z całą rodziną.