Glamping - luksusowe zakwaterowanie na wsi

Marzysz o pobycie na łonie natury, ale nie chcesz rezygnować z komfortu? Wypróbuj glamping! Koniec z przemoczonymi namiotami i obolałymi plecami od leżenia na ziemi, tutaj możesz położyć się w puszystym łóżku, gdzie krople deszczu nie mają nad tobą władzy. Wybierz swój wymarzony pobyt na łonie natury z odrobiną luksusu.

Ładowanie ofert...

razem 8 oferty


Śpiwór zastępuje wygodne łóżko, kominek przestronną jadalnię, a żagiel nowoczesne wnętrze. Jedno pozostaje jednak niezmienne - bliskość pięknej natury. Tak w skrócie można określić glamping, czyli luksusowe biwakowanie. Jeśli jesteś miłośnikiem przyrody, który nie uznaje kompromisów w kwestii komfortu, to właśnie znalazłeś idealne wakacje.

Glamping - zakwaterowanie w sercu natury z wyjątkowym komfortem

Zakwaterowanie glampingowe zachwyci wszystkich miłośników designerskich wnętrz i nowoczesnych dodatków. Nietuzinkowe namioty, małe domki czy odnowione namioty to przytulne zakwaterowanie z romantyczną atmosferą. Duże okno zapewnia piękny widok, dekoracyjne oświetlenie umila długie wieczory, a taras to idealne miejsce na wspólne śniadanie.

Dzięki zakwaterowaniu w samym sercu natury, masz możliwość wybierania się na wycieczki do atrakcyjnych miejsc w okolicy, uprawiania turystyki pieszej lub rowerowej lub po prostu relaksowania się na łące i nad wodą. Niezależnie od tego, co lubisz robić, wieczorem zawsze czeka na Ciebie ciepłe schronienie, w którym pogoda nie musi Ci w ogóle przeszkadzać. Niekonwencjonalny pobyt przyniesie relaksujące chwile pełne śmiechu i zadowolenia.