Pobyty w Dunajskiej Środzie

Doskonały relaks w wodzie termalnej. Nie przegap niedrogiego relaksującego pobytu na Słowacji pełnego dobrego samopoczucia. Niezależnie od tego, czy przyciąga Cię słynny park termalny Dunajska Środa, muzea czy zabytki, jesteś we właściwym miejscu.

Ładowanie ofert...

razem 4 oferty

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co z pobytami w odległości dojazdu samochodem

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co powiesz na zainspirowanie się naszymi najlepiej sprzedającymi się pobytami?Dunajska Środa to małe miasteczko na [południu Słowacji](https://travelking.pl/poludnie-slowacji, do którego przyjeżdżają goście z całego kraju i zagranicy ze względu na niezwykle popularne kąpielisko termalne Thermalpark. Poddaj się pięknu i relaksującej atmosferze regionu Dunaju i przekonaj się, dlaczego klienci Travelking uwielbiają wracać do Dunajskiej Środy.

Czego możesz się spodziewać podczas pobytu w Dunajskiej Środzie?

Największą atrakcją jest Thermalpark z 10 krytymi i odkrytymi basenami z leczniczą wodą termalną. Zarówno seniorzy jak i pary stęsknione za odpoczynkiem i odrobiną romantyzmu uwielbiają tu odpoczywać. Dzieci będą się bawić w dziecięcym basenie ze zjeżdżalnią, na zjeżdżalniach wodnych a latem także podczas programów z animatorami. Możesz cieszyć się wakacjami w uzdrowiskach termalnych najlepiej, jeśli masz baseny dostępne bezpośrednio z hotelu. Wybierz więc zakwaterowanie bezpośrednio połączone z kąpieliskiem termalnym i wystarczy założyć szlafrok w pokoju i możesz iść odpoczywać.

Oprócz wspaniałych uzdrowisk Dunajska Środa oferuje również wspaniałe możliwości wycieczek. Ciekawym uzupełnieniem pobytu uzdrowiskowego jest wizyta w Muzeum Žitnoostrovském w Żółtym Zamku lub wyjątkowym młynie wodnym w pobliskim Dunajskim Klatovie. Następnie wybierz się z dziećmi do mini zoo Malkia Park z egzotycznymi zwierzętami.