Słowacko

Obszar zwyczajów ludowych, muzyki cymbałkowej, śliwowicy i wina. Słowacko jest bogata w zabytki i piękno przyrody. Odcisnęli tu swoje piętno starożytni łowcy mamutów, Rzymianie, władcy Wielkich Moraw, budowniczy zamków i artyści ludowi. Poznaj te piękności.

Ładowanie ofert...

razem 6 oferty

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co z pobytami w odległości dojazdu samochodem

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co powiesz na zainspirowanie się naszymi najlepiej sprzedającymi się pobytami?Słowacko można znaleźć na Południowych Morawach i jest to obszar niekończących się winnic, pięknej przyrody, dobrego nastroju i wielu ciekawych zabytków historycznych i kulturowych. rowerzystom, turystom i miłośnikom wina spodoba się tutaj.

Słowacko, malowniczy region wina i tradycji ludowych

Zdecydowanie warto odwiedzić jedną z lokalnych piwnic z winami. Ponadto, jeśli przyjedziesz tu podczas festiwali wina lub innych wydarzeń, również będziesz cieszyć się muzyką na cymbałkach, pięknymi kostiumami i dobrym jedzeniem. Wybierz się na wycieczkę do Zamku Buchlov lub Buchlovice - nie myl ich. Piękne są też Archeoskanzen Modra czy wyjątkowe Kovozoo.

Wybierając idealne zakwaterowanie, zajrzyj na winiarskie pobyty, gdzie degustacja lub butelka wina jest w cenie. Jeśli oprócz wina chcesz cieszyć się relaksem, wybierz spośród pobytów wellness.