Ciesz się tym, co najlepsze w Pradze podczas pobytu w luksusowym Hotelu Antik ****, który oferuje komfortowe zakwaterowanie w standardowych i nowocześnie urządzonych pokojach. Dzięki lokalizacji w historycznym sercu metropolii dosłownie kilka kroków dzieli Cię od Starego Miasta, Mostu Karola i innych atrakcji. Bogaty bufet śniadaniowy z daniami ciepłymi i zimnymi zapewni doskonały początek dnia każdego dnia pobytu.

O zakwaterowaniu

Hotel Antik **** oferuje luksusowe zakwaterowanie w historycznym sercu Pragi. Dzięki lokalizacji bezpośrednio przy jednej z najstarszych praskich ulic Dlouhá třída, będziesz dosłownie kilka kroków od najsłynniejszych zabytków, muzeów i teatrów.

Na Dlouhá żyje o każdej porze dnia i nocy. Pełno tu słynnych restauracji, butików światowych marek oraz barów i klubów nocnych. Tylko 300 m od hotelu znajduje się Staroměstské náměstí z wieżą zegarową, skąd można przejść pieszo do Václavské náměstí (1 km), nad którym góruje konny pomnik Wacława. Z hotelu z romantycznymi praskimi uliczkami można również przejść na Most Karola (900 m), a następnie na Zamek Praski (1,8 km) lub na Wzgórze Petřín (3 km), z którego z popularnej wieży widokowej można spojrzeć na miasto stulatków.

Popularnymi celami turystycznymi są również ogród zoologiczny i botaniczny w Troja (5 km). Wodne zabawy i doskonały relaks w wellness w Aquapalace Praga (17 km).

Jeśli wolisz kulturę, polecamy odwiedzenie nowo wyremontowanego Muzeum Narodowego (1,7 km), Narodowego Muzeum Techniki (1,6 km), Muzeum Fantastycznych Iluzji (1,4 km) lub może Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud (450 m). Swój pobyt można wzbogacić również występami w słynnych teatrach, takich jak Teatr Narodowy (1,8 km), Teatr Žižkov Járy Cimrmana (2,4 km), Teatr Bez Zabradlí i wiele innych.

Praga oferuje również niekończące się możliwości zakupów. Od Ciebie zależy, czy wolisz luksusowe sklepy w pobliżu hotelu, czy centra handlowe, takie jak Palladium (500 m), My Národní (1 km) lub Nový Smíchov (3 km). I nie możemy zapomnieć wspomnieć, że podczas Adwentu będziesz tylko kilka minut spacerem od hotelu do najpiękniejszych jarmarków bożonarodzeniowych na Rynku Starego Miasta i Placu Wacława.

Gdzie będziesz spał?

Pokoje dwuosobowe Standard znajdują się na tyłach hotelu z windą. Posiadają własną łazienkę oraz wyposażenie w postaci łącza WiFi, klimatyzacji, telewizji satelitarnej, minibaru oraz sejfu. Do pokoju można wstawić maksymalnie jedno dodatkowe łóżko.

Pokoje dwuosobowe Design znajdują się we frontowej części budynku bez windy. Pokoje te zostały niedawno odnowione i nowocześnie wyposażone. Obejmują one łazienkę i znajdziesz połączenie WiFi, klimatyzację, telewizję satelitarną, minibar i sejf. Do pokoju można wstawić maksymalnie jedno dodatkowe łóżko.

Pokoje dwuosobowe Depandance oferują taki sam poziom komfortu i nowoczesnego wyposażenia jak pokoje Design. Poza tym jednak mają dużą przestrzeń i dużo miejsca. Do pokoju można wstawić maksymalnie jedno dodatkowe łóżko.

Co ci się spodoba?

W hotelu znajduje się również przyjemna restauracja, w której codziennie rano serwowane jest śniadanie w formie bufetu.

Hotel Antik ****

Hotel Antik ****

Dlouhá 22 , Praha
Czechy

Obsługiwany przez firmę:
VELMA, s.r.o. PESEL: 25704249


+48 123 832 502

info@travelking.pl

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Zwierzęta domowe
Zabronione
Dla osób niepełnosprawnych
Żadna
Parking
Parking za 750 Kč/noc

Opcje zakwaterowania

Płatność kartą jest możliwa
Wi-Fi gratis
Wypożyczalnia rowerów
Minibar
Suszarka do włosów

Otoczenie obiektu noclegowego

Odległość od centrum
0,4 km
Przystanek
0,2 km
Aquapark
18 km

Tipy na wycieczki

Praga

Praga Tip na pobyt

Stolica Czech położona nad Wełtawą charakteryzuje się długą i bogatą historią i jest domem dla wielu ważnych zabytków kultury. Dlatego też jego historyczne centrum od 1992 roku znajduje się na Liście Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO i jest powszechnie uważane za jedno z najpiękniejszych miast w Europie. Nic dziwnego, że praskie zabytki co roku przyciągają miliony turystów z całego świata.

Dlatego też nie powinieneś tego przegapić:

  • Zamek Praski
  • Most Karola
  • Rynek Starego Miasta z Praskim Zegarem Astronomicznym

Inne ważne zabytki, których nie można przegapić, to na przykład Josefov, Petřín lub Vyšehrad. Gdy znudzi Cię historia, możesz wybrać się na kulturę do Teatru Narodowego, a z dziećmi na zwiedzanie Praskiego Ogrodu Zoologicznego i Botanicznego w Troi lub wodnych atrakcji w Aquapalace Praga . A jeśli odwiedzisz Pragę zimą, nie przegap słynnych jarmarków bożonarodzeniowych** z magiczną atmosferą.

I jeszcze mała wskazówka: jeśli chcesz zobaczyć jak najwięcej w Pradze, przeznacz przynajmniej jeden weekend na zwiedzanie miasta. To trudne, ale warto!

Więcej informacji
Mosta Karola
Mosta Karola
Rynek Starego Miasta i Zegar Astronomiczny
Rynek Starego Miasta i Zegar Astronomiczny
Rudolfinum
Rudolfinum