Hotel Antik ****

Hotel Antik ****

Dlouhá 22, Praha
Czechy

Obsługiwany przez firmę:
VELMA, s.r.o. PESEL: 25704249


+48 123 832 502

info@travelking.pl

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Zwierzęta domowe
Zabronione
Dla osób niepełnosprawnych
Żadna
Parking
Parking za 750 Kč/noc

Opcje zakwaterowania

Płatność kartą jest możliwa
Wi-Fi gratis
Wypożyczalnia rowerów
Minibar
Suszarka do włosów

Otoczenie obiektu noclegowego

Odległość od centrum
0,4 km
przystanek
0,2 km
Aquapark
18 km

O zakwaterowaniu

Hotel Antik **** oferuje luksusowe zakwaterowanie w historycznym sercu Pragi. Dzięki lokalizacji bezpośrednio przy jednej z najstarszych praskich ulic Dlouhá třída, będziesz dosłownie kilka kroków od najsłynniejszych zabytków, muzeów i teatrów.

Na Dlouhá żyje o każdej porze dnia i nocy. Pełno tu słynnych restauracji, butików światowych marek oraz barów i klubów nocnych. Tylko 300 m od hotelu znajduje się Staroměstské náměstí z wieżą zegarową, skąd można przejść pieszo do Václavské náměstí (1 km), nad którym góruje konny pomnik Wacława. Z hotelu z romantycznymi praskimi uliczkami można również przejść na Most Karola (900 m), a następnie na Zamek Praski (1,8 km) lub na Wzgórze Petřín (3 km), z którego z popularnej wieży widokowej można spojrzeć na miasto stulatków.

Popularnymi celami turystycznymi są również ogród zoologiczny i botaniczny w Troja (5 km). Wodne zabawy i doskonały relaks w wellness w Aquapalace Praga (17 km).

Jeśli wolisz kulturę, polecamy odwiedzenie nowo wyremontowanego Muzeum Narodowego (1,7 km), Narodowego Muzeum Techniki (1,6 km), Muzeum Fantastycznych Iluzji (1,4 km) lub może Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud (450 m). Swój pobyt można wzbogacić również występami w słynnych teatrach, takich jak Teatr Narodowy (1,8 km), Teatr Žižkov Járy Cimrmana (2,4 km), Teatr Bez Zabradlí i wiele innych.

Praga oferuje również niekończące się możliwości zakupów. Od Ciebie zależy, czy wolisz luksusowe sklepy w pobliżu hotelu, czy centra handlowe, takie jak Palladium (500 m), My Národní (1 km) lub Nový Smíchov (3 km). I nie możemy zapomnieć wspomnieć, że podczas Adwentu będziesz tylko kilka minut spacerem od hotelu do najpiękniejszych jarmarków bożonarodzeniowych na Rynku Starego Miasta i Placu Wacława.

Gdzie będziesz spał?

Pokoje dwuosobowe Standard znajdują się na tyłach hotelu z windą. Posiadają własną łazienkę oraz wyposażenie w postaci łącza WiFi, klimatyzacji, telewizji satelitarnej, minibaru oraz sejfu. Do pokoju można wstawić maksymalnie jedno dodatkowe łóżko.

Pokoje dwuosobowe Design znajdują się we frontowej części budynku bez windy. Pokoje te zostały niedawno odnowione i nowocześnie wyposażone. Obejmują one łazienkę i znajdziesz połączenie WiFi, klimatyzację, telewizję satelitarną, minibar i sejf. Do pokoju można wstawić maksymalnie jedno dodatkowe łóżko.

Pokoje dwuosobowe Depandance oferują taki sam poziom komfortu i nowoczesnego wyposażenia jak pokoje Design. Poza tym jednak mają dużą przestrzeń i dużo miejsca. Do pokoju można wstawić maksymalnie jedno dodatkowe łóżko.

Co ci się spodoba?

W hotelu znajduje się również przyjemna restauracja, w której codziennie rano serwowane jest śniadanie w formie bufetu.

Tipy na wycieczki