Ocena napisana: 10. 5. 2026
Wszystko było w porządku.
Ocena napisana: 29. 3. 2026
Po przyjeździe do hotelu od razu się zameldowaliśmy i skorzystałem z oferty natychmiastowej kolacji przed przyjazdem dwóch drużyn młodych hokeistów. Menu składające się z 3 dań - smakowało nam. Skorzystaliśmy ze zniżki na basen, który znajduje się około 100m od hotelu. Telefonicznie umówiliśmy się na masaż w spa, więc 10 minut później byliśmy u masażysty. Śniadanie ponownie zorganizowane po wyjściu dzieci, więc na luzie - wszystko było uzupełnione wzorowo - jajka, kiełbaski, szynka, warzywa, makowiec, ekspres do kawy z doskonałą kawą - wszystkiego pod dostatkiem. Hotel jest starszy, ciepła woda działa natychmiast, łóżka wygodne, rolety zewnętrzne pozwalają na niezakłócony sen w ciemności, tylko znak, który naprawdę polecam, chociaż znamy od ostatniego razu. Hotel odpowiada nam swoim położeniem przy basenie, niedzielne pływanie od 8 rano przed śniadaniem - nie do przegapienia. Po raz kolejny byliśmy zadowoleni.
Ocena napisana: 28. 3. 2026
Na kuponie były wyszczególnione zniżki 50% na basen,zoo,muzeum itp.Niestety w recepcji nic nam nie zaproponowano.Wrażenie z zewnątrz było dobre.Starszy hotel,ale trochę starają się zaradzić,ale chyba na próżno.Brud,kurz,toaleta,niedziałająca wentylacja w łazience,niedziałające żaluzje,więc cały dzień światło,a wieczorem świecenie następnej firmie całą noc w okno.Pleśń na umywalce i pod prysznicem.Jak próbowałem podłączyć dysk usb do telewizora to byłem przerażony ile tam było kurzu i pajęczyn.Mimo zgłaszania zepsutych rzeczy do recepcji nic się nie działo,mimo,że obiecano nam naprawę.Nie wierzyłem opiniom,ale teraz wierzę.Mimo,że właściciel hotelu broni się za szarganie dobrego imienia firmy,to powinien pogrzebać w swoim sumieniu.
Ocena napisana: 8. 2. 2026
Regularnie jeździmy do Hodonína, więc znamy ten hotel, ale zatrzymaliśmy się tu po raz pierwszy. Recepcjonista był bardzo pomocny, od razu wręczył nam klucze i zorganizował kolację, na którą wybraliśmy 3 dania. Duże porcje, klasyczne czeskie menu, podobało nam się. Pokój nie jest duży, ale wystarczający, temperatura w porządku, ciepła woda płynęła natychmiast. Przyjechaliśmy po ciemku, więc poradziliśmy sobie z brakiem zasłon w pokoju, a następnie odkryliśmy przełącznik do rolet zewnętrznych przy stoliku nocnym - więc można to było zaznaczyć. Skorzystaliśmy z 50% zniżki na basen, który jest naprawdę tuż obok hotelu, a niedzielne pływanie od 8 rano przed śniadaniem było w porządku. Śniadania naprawdę obfite - od jajek, kiełbasek, warzyw, słodkich bułeczek, kawy. Zadowolenie.
Ocena napisana: 18. 11. 2025
Wszystko fajnie
Ocena napisana: 27. 8. 2025
Trochę bardziej uporządkowany pokój, pojemnik na mydło na ścianie oderwany, mała szafka do przechowywania rzeczy, brakowało półki pod prysznicem, suszarki do włosów,... na śniadanie chciałoby się zmiany to było wciąż to samo.
Ocena napisana: 19. 5. 2025
Na pierwszy rzut oka hotel wygląda z zewnątrz jak dom z prefabrykatów, ale wewnątrz recepcja, foyer i restauracja mają bardziej nowoczesny charakter. Pokoje na 4 piętrze są przytulne, czyste i wystarczające dla dwóch osób. Nie jesteśmy wymagającymi klientami, którzy oczekują luksusu na wakacjach, więc byliśmy zadowoleni z udogodnień hotelu. Jedynie uwaga do wyposażenia łazienki w pokoju, która wyglądała już na zużytą (popękane płytki pod prysznicem, spłuczka w toalecie czasami stukała).
Cały personel był pomocny, przyjazny i z uśmiechem reagował na nasze prośby. Jeśli chodzi o śniadania, to odpowiadały one zwykłemu standardowi i ilości przebywających gości - ciepły i zimny bufet, pikantne i słodkie, kawa, herbata, napoje - klasyczny niewymagający klient był z pewnością zaspokojony. Dwudaniowe kolacje były wybierane z menu, a porcje były wystarczające, ale mamy uwagi do tego, że posiłki były zimne, a ziemniaki wielokrotnie niedogotowane. Pozytywne jest to, że obsługa była punktualna, nie musieliśmy długo czekać na poszczególne dania, a nasze zamówienia również były szybko realizowane. Odwiedziliśmy ZOO, Muzeum T. G. Masaryka, mikrobrowar Křikloun, wspięliśmy się na wieżę ratuszową, spędziliśmy przyjemny dzień w doku U Jezu, przejechaliśmy się statkiem Konstancie i pojechaliśmy lokalnym autobusem do pobliskiego zamku Milotice. Nie mieliśmy czasu na inne aktywności, nasz pobyt był krótki. Nasze wakacje były spokojne i relaksujące. A jako bonus - hotel znajduje się w spokojnej części miasta, więc nie przeszkadzał nam żaden niepożądany hałas w nocy. Po prostu super!
Ocena napisana: 18. 11. 2024
było w porządku.
Ocena napisana: 9. 9. 2022
Ładny hotel w świetnej lokalizacji.
Miły i pomocny personel. Doskonała kuchnia.
Ocena napisana: 18. 8. 2022
tak, byłem zadowolony