Hotel Panon ***

Hotel Panon ***

Koupelní 4, Hodonín
Czechy

Obsługiwany przez firmę:
ARTEMISIA, spol. s r.o. PESEL: 25507907


+48 123 832 502

info@travelking.pl

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Zwierzęta domowe
Zabronione
Dla osób niepełnosprawnych
Żadna
Parking
Gratis

Opcje zakwaterowania

Płatność kartą jest możliwa
Wi-Fi gratis
Restauracja
Pokój konferencyjny
Sala wykładowa

Otoczenie obiektu noclegowego

Odległość od centrum
0,5 km
Odległość od jeziora
33 km
przystanek
0,7 km
Aquapark
49 km

O zakwaterowaniu

Hotel Panon *** położony jest na obrzeżach miasta Hodonín, w regionie wina i południowo-morawskiego folkloru. Zwiedzaj malownicze centrum miasta, zobacz barokowy kościół św. Wawrzyńca, ratusz z początku XX wieku zbudowany w stylu norymberskiej secesji i piękną śpiewającą fontannę, a wszystko to znajduje się na Placu Masaryka (550 m). Będziesz także blisko letniego basenu (50 m) i lokalnego ogrodu zoologicznego (3 km), który jest jednym z najmłodszych w kraju.

Wybierz się na wycieczkę do Břeclav (23 km), którego zabytki obejmują neoromańską synagogę i empirowy zamek myśliwski Pohansko (24 km) z wystawą archeologiczną na skraju obszaru Lednice-Valtice. Kontynuuj podróż do najważniejszych budynków i atrakcji wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, takich jak Zamek Lednice (32,7 km), Zamek Valtice (33,6 km), minaret, Janův hrad i wiele innych.

Dla orzeźwienia można udać się do Kanału Baty (23 km), gdzie regularnie organizowane są rejsy statkami wycieczkowymi, do Zapory Nove Mlýny (33 km) z trawiastymi i piaszczystymi plażami lub do Aqualand Moravia (49 km), gdzie przez cały rok można korzystać z kąpieli, odnowy biologicznej i relaksu.

Gdzie będziesz spał?

Zatrzymasz się w jednym z komfortowych i w pełni wyposażonych pokoi standardowych z telewizorem LCD, połączeniem Wi-Fi, telefonem, automatycznymi roletami i prywatną łazienką.

Co ci się spodoba?

W restauracji można skosztować pysznych dań kuchni czeskiej i międzynarodowej. Napoje również nie zawiodą, restauracja serwuje jakościowe wina z południowych Moraw. Do dyspozycji gości jest również panoramiczny taras z pięknym widokiem.