Sporthotel Tichá Orlice *** to idealne miejsce na aktywny wypoczynek. W bezpośrednim sąsiedztwie hotelu znajduje się wiele obiektów sportowych pośród pięknej przyrody, a także aquapark i piękny zamek. Oprócz obiadokolacji w hotelu można również skorzystać z godzinnego masażu tajskiego, jacuzzi lub sauny na podczerwień. Dla dzieci przygotowano kącik zabaw i plac zabaw.

O zakwaterowaniu

Natural Park Orlice, w którym znajduje się odnowiony Sporthotel Tichá Orlice ***, chroni piękne ekosystemy rzeczne i rzeczne. Można je podziwiać pieszo, na rowerze, a zimą na nartach biegowych. Miejska strefa zabytków Ústí nad Orlicí oddalona jest od hotelu o zaledwie 1,5 km.

Można również odwiedzić Andrlův Chlum z chatą turystyczną, do którego prowadzi krzyżowa ścieżka z Ústí. Punkt widokowy na szczycie nosi nazwę Silver Beauty. Na wschód od miasta można podziwiać panoramę Gór Orlickich, Kralickiego Śnieżnika i bardziej odległych Jesioników z ruin tak zwanego zamku Lanšperk bez wież z XIII wieku. Zimą warto wybrać się na przykład do ośrodka narciarskiego Přívrat, który znajduje się 15 km od hotelu.

Gdzie będziesz spał?

Wszystkie pokoje w obiekcie Sporthotel Tichá Orlice *** wyposażone są w prywatną łazienkę, telewizor i WiFi.

Co ci się spodoba?

W hotelowej jadalni można zjeść śniadanie w formie bufetu.

Gdzie się zrelaksujesz?

Można również skorzystać z hotelowego spa z wanną z hydromasażem i sauną na podczerwień lub przestronnej i wyposażonej sali fitness. Obok hotelu znajdują się kryte korty tenisowe, kręgielnia, park wodny, minigolf oraz kryty basen z centrum relaksacyjnym i sauną. Nowo otwarty Sporthotel Tichá Orlice oferuje również tajskie masaże wykonywane przez tajskie masażystki. Będzie można również skorzystać z godzinnego masażu tajskiego.

Podróżujesz z dziećmi?

Restauracja oferuje menu dziecięce dla najmłodszych gości, a przed zakończeniem posiłku maluchy będą się bawić w kąciku dla dzieci lub na placu zabaw.

Sporthotel Tichá Orlice ***

Sporthotel Tichá Orlice ***

V Lukách 1362 , Ústí nad Orlicí
Czechy

Obsługiwany przez firmę:
UO.SPORT s.r.o. PESEL: 27555615


+48 123 832 502

info@travelking.pl

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Zwierzęta domowe
za 150 Kč/noc
Dla osób niepełnosprawnych
Żadna
Parking
Gratis

Opcje zakwaterowania

Płatność kartą jest możliwa
Wi-Fi gratis
Jacuzzi
Sauna
Możliwość procedur
Restauracja
Schowek na rowery
Fitness
Wypożyczalnia rowerów
Minibar
Wellness
Basen zewnętrzny

Otoczenie obiektu noclegowego

Odległość od centrum
1,4 km
Przystanek
0,8 km
Stok narciarski
10,2 km
Narciarstwo biegowe
10 km

Tipy na wycieczki

Zamek w Litomyślu - UNESCO

Zamek w Litomyślu - UNESCO Tip na pobyt

Renesansowy zamek został zbudowany w XVI wieku przez Wratysława Wspaniałego z Pernštejna jako prezent dla jego ukochanej żony Marii Manrique de Lara. Warto go odwiedzić nie tylko ze względu na wpisanie go na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO w 1999 roku. Rezydencja Pernštejn, z fasadami i szczytami pokrytymi dekoracjami sgraffitowymi lub tak zwanymi bazgrołami, kryje również unikalny teatr rodziny zamkowej z 1797 roku z działającą maszynownią i zestawem scenografii. Cały teren zamkowy podzielony jest na część państwową - zamek, wozownię, dom urzędnika nr 94, salette, ogród francuski i park angielski oraz część miejską - browar, ujeżdżalnię, stajnie, dom urzędnika nr 134 i pierwszy dziedziniec. Jego wnętrza i zewnętrza można zobaczyć dzięki dwóm trasom zwiedzania.

Więcej informacji
Litomyšl - historyczne nowoczesne miasto
Litomyšl - historyczne nowoczesne miasto
Gaj Nedošínský koło Litomyśla
Gaj Nedošínský koło Litomyśla
Szlak w chmurach Dolne Morawy
Szlak w chmurach Dolne Morawy