Pobyt pełen atrakcji

Masz wolny dzień, ale nie jesteś typem osoby, która przesiaduje przed telewizorem? Wybierz u nas pobyt pełen atrakcji. Twoje wakacje będą pełne aktywnego wypoczynku i nietradycyjnych doświadczeń, których pragniesz. Zdecydowanie nie zabieraj ze sobą nudy.

Ładowanie ofert...

razem 457 oferty


Po długim czasie nadszedł czas na wymarzone wakacje, więc nie spędzaj ich w jednym miejscu! Raczej jedź tam, gdzie pulsuje życie i gdzie nie ma miejsca na nudę. Chętnie doradzimy Ci w wyborze idealnego miejsca na pełen atrakcji pobyt.

Góry czy miasto? W żadnym z tych miejsc nie grozi nuda

Wielkie miasta nigdy nie śpią, więc przyjedź tu w ciągu dnia, aby cieszyć się charakterystycznymi zabytkami, lokalną kuchnią i nowoczesnymi specjałami oraz tętniącym życiem nocnym. Nie tylko w stolicach można przeżyć najbardziej wyjątkowe chwile. Na przykład przejdź do Brna i dowiedz się, który lokalny zabytek znajduje się na liście UNESCO lub jak miejscowi nazywają „Prýgl”. Kraków ze słynnym Wawelem również pokaże Ci swoje piękno. Nawiasem mówiąc, czy wiesz, że jeden z najsłynniejszych obrazów Leonarda da Vinci jest wystawiony tutaj w Muzeum Narodowym?

Wolisz wspinać się po górach i lubisz dziką przyrodę? Następnie udaj się na Orawę, która latem zachwyci Cię pływaniem w zaporze, a zimą wspaniałymi trasami biegowymi. Karyntia przywita Cię mnóstwem niesamowitych jezior i kwitnących górskich łąk. Aby doświadczyć naprawdę niekonwencjonalnych wrażeń, udaj się do Słowenia, które dla nas wciąż pozostaje niedostatecznie zbadane – a szkoda. Oprócz urokliwego jeziora Bled z zamkiem i cudownych parków narodowych można tu również odwiedzić fantastyczne parki wodne.

Nasza wskazówka: nie zostawiaj swojego czworonożnego przyjaciela w domu i zabierz go ze sobą na wakacje w nowe piękne miejsca. Przekonasz się, że wakacje z psem mają swój niepowtarzalny, nowy urok z odrobiną przygody.