Pobyty w uzdrowisku Bük

Relaksujący pobyt na Węgrzech. Kiedy ktoś wspomina o mieście Bük, zwykle przychodzi na myśl skojarzenie uzdrowiska i relaksującego pobytu. Jednak nawet poza tą główną atrakcją turystyczną jest to piękne, historyczne miasto tętniące życiem i kulturą. Nie sposób się tu nudzić.

Ładowanie ofert...

razem 8 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Polecam Greenfield Hotel Golf & Spa każdemu, kto chce uzyskać to, co najlepsze za swoje pieniądze. Jeśli pojedziesz z rodziną, program dla Twoich dzieci będzie doskonale przygotowany. Z kolei pary będą cieszyć się relaksującą, a zarazem bardzo romantyczną atmosferą centrum wellness – jesienią w basenach od późnego popołudnia, gdy na zewnątrz jest już ciemno, pięknie rozświetlają się światła. Zdecydowanie musisz spróbować zjeżdżalni wodnej, nie martw się, będzie to niezapomniane przeżycie! Polecam do odwiedzenia park przygód Kristálytorony i Arboretum w Seleste, na pewno nie pożałujesz. I musiałam obiecać córce, że wrócimy tu latem przyszłego roku. :)”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Kierownik zespołu sprzedaży na Węgry
Zweryfikowane przez Travelking

“Jesteśmy bardzo zadowoleni z wspaniałego weekendowego pobytu w hotelu. Byliśmy zachwyceni pięknym, przestronnym pokojem z wygodnym łóżkiem, doskonałym jedzeniem w formie bufetu, dużym centrum wellness z basenami termalnymi i światem saun, a mnie osobiście również zabiegiem kosmetycznym. Cieszyliśmy się również z możliwości gry w kręgle i degustacji lokalnych koktajli. Warto również odwiedzić lokalne łaźnie termalne.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingowy zespół

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co z pobytami w odległości dojazdu samochodem

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co powiesz na zainspirowanie się naszymi najlepiej sprzedającymi się pobytami?Bük to małe miasteczko na Węgrzech położone blisko granicy z Austrią. Choć miasto nie jest duże, słynie z wielu pięknych term Bükfürdo. Przyjedź tutaj z drugą połówką lub z całą rodziną i ciesz się porządną dawką relaksu.

Bük to nie tylko termy Bükfürdo

Miasto Bük ma wiele do zaoferowania, jego historia sięga XIII wieku i znajduje się w nim wiele pięknych zabytków. Ale najpierw musimy wspomnieć o łaźniach termalnych Bükfürdo, które są główną atrakcją. To drugie co do wielkości uzdrowisko na Węgrzech, zajmuje 14 hektarów, a baseny mają łączną powierzchnię ponad 5200 m²! Znajdziecie w sumie 32 baseny - termalne, relaksacyjne, pływackie, dziecięce. Każdy wybiera. Jednak jest też bogaty Świat saun czy Medical wellness.

Wybierz się na wycieczkę do zamku rodziny Felsőbüki Nagy, szlakiem Via Maria Maria, który prowadzi przez piękną przyrodę lub udaj się nad miejscowy staw.

Chcesz spędzić naprawdę wspaniałe wakacje w Bük? Wybierz zakwaterowanie z własnym wellness i korzystaj z basenów, jacuzzi i saun kiedy tylko chcesz. Podróżujesz z całą rodziną? Zapraszamy zatem do zapoznania się z naszą ofertą pobyty z dzieckiem za darmo.