Pobyty z relaksem i odpoczynkiem

Rano przygotowujesz dzieci do szkoły, w pracy dotrzymujesz terminów, firmowe obiady i praca po godzinach. I znowu ten zgiełk, który czeka na Ciebie w domu? Pora na porządny odpoczynek! Zafunduj sobie to podczas pobytu swoich marzeń i zostaw stres za sobą.

Ładowanie ofert...

razem 646 oferty


Wolisz aktywny wypoczynek...

Możliwości relaksu jest niezliczona ilość, nic więc dziwnego, że każdy wyobraża sobie pod tym pojęciem coś innego. Jeśli wolisz aktywny wypoczynek i pragniesz zapomnieć o codziennych troskach, mamy dla Ciebie rozwiązanie. Wybierz się na pobyt w górach, gdzie będziesz cieszyć się zawiłymi szlakami turystycznymi, wejściami na szczyty i punkty widokowe oraz oczywiście fantastycznymi panoramicznymi widokami cały kraj. Znacie już nasze piękne Jeseniki, słowackie Tatry czy austriackie [Alpy] ( https://travelking.pl/alpy)? Jeśli nie, czas to zmienić.

Ale jeśli bardziej pociąga Cię szybkie pedałowanie, podczas którego możesz również dostrzec piękno otaczającego krajobrazu, wybierz się na Węgry. Znajdziesz tu setki kilometrów ścieżek rowerowych prowadzących przez płaski krajobraz, które z łatwością pokonają zarówno początkujący i rodziny z dziećmi, jak i doświadczeni sportowcy. Wśród najpiękniejszych tras znajduje się Balaton Bike Ring - trasa rowerowa o długości 240 km, która prowadzi dookoła całego Balatonu lub trasa rowerowa wokół jezioro Nezider o długości 121,5 km. Jego większa część znajduje się w Austria, ale rozciąga się również częściowo na region winiarski na Węgrzech w pobliżu miast uzdrowiskowych [Hegykő](https:// travelking.pl/hegyko) i Šoproň.

...a może wolisz zrelaksować się w wellness lub w termach?

Relaksujący pobyt można również przeżyć beztrosko w basenie lub w wannie z hydromasażem. Wybierz się na wellness pobyt np. do południowe Morawy lub do [południowe Czechy](https: //travelking.pl/wellness-pobyty-w-poludniowych--czechach) i połączyć relaks w wellness ze zwiedzaniem i degustacją doskonałego wina.

Na najsłynniejsze termy można wybrać się do południowej Słowacji, gdzie baseny termalne w Patince czekają na Ciebie ) lub w Podhájské. Uzdrowisko Dudince lub Nimnica spełni Twoje pragnienie leczniczego działania wody związanej z zabiegami leczniczymi. Relaksujący pobyt uzdrowiskowy można spędzić również w Czechach, na przykład w Luhačovice.

Masz ochotę na dość niekonwencjonalne doznania spa? Udaj się do Polska Tutaj możesz cieszyć się wszystkim, co wiąże się z pobytem w termach – leczniczą wodą, relaksującymi zabiegami, spacerami po pięknych uzdrowiskach i słodkimi opłatkami.