Wakacje w Rzymie

Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu i Twoja też powinna! Dlaczego? Powodów jest niezliczona ilość. Słynne zabytki, takie jak Koloseum czy Fontanna di Trevi, zawiłe uliczki wyłożone okazałymi domami i tętniące życie z prawdziwym włoskim duchem. Wybierz swój pobyt w Rzymie i doświadcz Wiecznego Miasta dla siebie.

Ładowanie ofert...

razem 3 oferty


Stolicy Włoch nie powinno zabraknąć na liście marzeń żadnego zapalonego podróżnika. Niezależnie od tego, czy wolisz relaksujący wypad, czy też lubisz podążać śladami historii, pokochasz Rzym. Słynne zabytki, takie jak Koloseum czy Fontanna di Trevi powinny być zobaczone przez każdego w ciągu jego życia. Po co więc czekać? Wakacje w Włochy zbliżają się wielkimi krokami!

Wakacje w Rzymie zapadną Ci w pamięć

Po przyjeździe do Wiecznego Miasta z pewnością będziesz chciał jak najszybciej odkryć wszystkie słynne miejsca. Historyczne centrum Rzymu nie jest szczególnie duże, więc z łatwością można zwiedzić najważniejsze zabytki pieszo. Nie chodzi tylko o zabytki, wąskie uliczki i romantyczne zakątki są idealne do wędrówek o każdej porze dnia.

Rozpocznij swoją wycieczkę na przykład w Fora Romana, gdzie przeniesiesz się do starożytności. Kontynuuj przez ulicę Forów Cesarskich do największej atrakcji, rzymskiego Koloseum. Amfiteatr Flawiuszów został rozpoczęty w 72 r. n.e., a około jedna trzecia oryginalnego budynku nadal pozostaje. Gdy już będziesz miał dość piękna starożytnej budowli, udaj się do Schodów Hiszpańskich i Fontany di Trevi.

W Rzymie każdy znajdzie coś dla siebie. Pary spędzą cudownie intymny czas w mieście poetów, rodziny i ich dzieci dowiedzą się czegoś nowego o historii i zjedzą razem najlepsze lody. Nawet seniorzy będą cieszyć się odkrywczą wycieczką, która rozjaśni ich dni. Wszyscy będą zachwyceni włoską kuchnią, którą można również delektować się w formie obiadokolacji w miejscu zakwaterowania.