Broumowsko

Na słowo Broumowsko wszyscy myślą o mnóstwie skalnych wież i ścian wznoszących się w słynnym skalnym mieście. Liczne szlaki turystyczne prowadzą tu do punktów widokowych i ważnych zabytków architektury. Do najpopularniejszych należą broumowski klasztor barokowy z kopią Całunu Turyńskiego oraz broumowski browar.

Ładowanie ofert...

razem 2 oferty

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co z pobytami w odległości dojazdu samochodem

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co powiesz na zainspirowanie się naszymi najlepiej sprzedającymi się pobytami?Turystyka, jazda na nartach i relaks czekają na Ciebie w Broumovsku

Okolice Broumowsko to idealne miejsce zarówno na wakacje we dwoje, jak i z całą rodziną. Odkryjesz tu dwa ważne rezerwaty przyrody - Broumowskie ściany i Adršpašsko-teplickie skały, które należą do największych skalnych miast w Europie. Tutaj można cieszyć się romantycznymi spacerami między skalnymi wieżami i łukami, a także wędrówkami lub wspinaczką po skalnych ścianach, z których można podziwiać wspaniałe widoki na okolicę. Następnie udaj się do miasta Broumow lub Broumowskiego klasztoru na zabytki. Po całym dniu wędrówki nie ma nic lepszego niż relaks w centrum odnowy biologicznej, gdzie czeka na Ciebie podgrzewana sauna lub jacuzzi.

Zimą okolice Broumowskiego cypla zamieniają się w raj sportów zimowych. Przyjedź tutaj na pobyt na nartach i ciesz się jazdą na nartach, snowboardzie, a nawet na nartach biegowych do woli w pięknej okolicy. Rodzinny Ski Park, Ośrodek Narciarski Młode Buki lub Ośrodek Narciarski Petříkovice zachwycą Państwa wspaniałymi usługami i małą liczbą odwiedzających.