Urlop w austriackich górach

Czy wiesz, że Austria to kraina nieograniczonych możliwości? Możesz cieszyć się tu urlopem o każdej porze roku! Latem możesz cieszyć się wędrówkami i kolarstwem górskim, a zimą docenisz niezliczone stoki górskie.

Ładowanie ofert...

razem 37 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Bardzo podobał nam się pobyt w pensjonacie SUN z naszą rodziną. Niewielka miejscowość Gaming położona jest w malowniczym krajobrazie otoczonym lasami, a miejsce to jest świetną bazą wypadową na wycieczki rowerowe po okolicy. Pensjonat odwiedziliśmy w środku lata, więc od razu udaliśmy się na miejscowy basen, który oferuje wiele atrakcji dla osób w każdym wieku. Zaletą tego rodzinnego pensjonatu są jego czescy właściciele. Pani właścicielka była przychylna naszym prośbom i zapoznała nas ze wszystkimi możliwościami, jakie oferuje ich obiekt. Kolejnym plusem jest stosunkowo dobra dostępność z Czech (w ciągu trzech godzin jazdy od naszego miejsca na Morawach Południowych).”

František Jordán
František Jordán
Zespół marketingowy
Zweryfikowane przez Travelking

“Bardzo podobał nam się nasz pobyt pomimo złej pogody. Personel hotelu był bardzo miły i łatwo porozumieliśmy się po angielsku. Wszystko, co mieliśmy w pakiecie, zostało nam zaoferowane od razu. Pokój był absolutnie wystarczający, czysty i wygodny. Balkon był miłym bonusem. Największą atrakcją było zdecydowanie jedzenie - naprawdę wszystko nam smakowało i było tak dużo jedzenia, że prawie nie mogliśmy wszystkiego zjeść. Główną rzeczą, którą wykorzystaliśmy z pakietu, była karta rabatowa SommerCard, która zapewniła nam bezpłatny wstęp do wielu miejsc. A największe doświadczenie? Zdecydowanie Grossglockener Hochalpenstrasse, wysokogórska droga. :)”

Kristýna Kodrlová
Kristýna Kodrlová
Zespół marketingowy


Wakacje w Austrii to niezapomniane przeżycie w każdych okolicznościach. Niezależnie od tego, czy przyjedziecie jako para, czy z całą rodziną, nie będziecie się nudzić ani przez chwilę.

Co można podziwiać podczas pobytu w austriackich górach?

W wakacje zachwycą Cię dobrze utrzymane szlaki rowerowe i piesze z dużą ilością przystanków i tablic informacyjnych, które poprowadzą Cię przez góry i wąwozy oraz pokażą fantastyczne widoki na Karyntię i Tatry Wysokie. Świetną opcją są również wakacje w Austrii nad jeziorem, które stworzą piękną scenerię podczas wędrówek. W niektórych górskich jeziorach można się nawet kąpać, więc zadbasz o letnie orzeźwienie.

Zima w Austrii należy do sportów zimowych. Nie przegap jazdy na nartach w najlepszych ośrodkach narciarskich na świecie i wybierz się na pobyt narciarski. W Alpach i w okolicach Tauplitz znajdziesz kilometry niebieskich i czerwonych tras zjazdowych odpowiednich dla rodzin i początkujących, jak również czarne trasy dla naprawdę doświadczonych narciarzy. Do tego dochodzą wyciągi i kolejki linowe, doskonałe restauracje i żywe życie nocne w górskich miasteczkach. Po prostu nie ma nic lepszego niż jazda na nartach w Austrii.

Jakie górskie skarby czekają na Ciebie w Austrii? O najważniejszych atrakcjach i wskazówkach dotyczących wycieczek przeczytaj w naszym artykule.