Letnie wakacje w Austrii 2023

Chcesz aktywnie spędzić lato 2023 roku? W takim razie polecamy letni pobyt w Alpach Austriackich, który jest gwarancją niezapomnianych wrażeń. Niezależnie od tego, czy wybierzesz przyjemnie tanie noclegi, czy pobyt wellness, Alpy nigdy nie zawiodą!

Ładowanie ofert...

razem 37 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Bardzo podobał nam się pobyt w pensjonacie SUN z naszą rodziną. Niewielka miejscowość Gaming położona jest w malowniczym krajobrazie otoczonym lasami, a miejsce to jest świetną bazą wypadową na wycieczki rowerowe po okolicy. Pensjonat odwiedziliśmy w środku lata, więc od razu udaliśmy się na miejscowy basen, który oferuje wiele atrakcji dla osób w każdym wieku. Zaletą tego rodzinnego pensjonatu są jego czescy właściciele. Pani właścicielka była przychylna naszym prośbom i zapoznała nas ze wszystkimi możliwościami, jakie oferuje ich obiekt. Kolejnym plusem jest stosunkowo dobra dostępność z Czech (w ciągu trzech godzin jazdy od naszego miejsca na Morawach Południowych).”

František Jordán
František Jordán
Zespół marketingowy
Zweryfikowane przez Travelking

“Bardzo podobał nam się nasz pobyt pomimo złej pogody. Personel hotelu był bardzo miły i łatwo porozumieliśmy się po angielsku. Wszystko, co mieliśmy w pakiecie, zostało nam zaoferowane od razu. Pokój był absolutnie wystarczający, czysty i wygodny. Balkon był miłym bonusem. Największą atrakcją było zdecydowanie jedzenie - naprawdę wszystko nam smakowało i było tak dużo jedzenia, że prawie nie mogliśmy wszystkiego zjeść. Główną rzeczą, którą wykorzystaliśmy z pakietu, była karta rabatowa SommerCard, która zapewniła nam bezpłatny wstęp do wielu miejsc. A największe doświadczenie? Zdecydowanie Grossglockener Hochalpenstrasse, wysokogórska droga. :)”

Kristýna Kodrlová
Kristýna Kodrlová
Zespół marketingowy


Austria to nie tylko kraj doskonałych ośrodków narciarskich i sportów zimowych, ale także raj dla rowerzystów i pięknych górskich jezior. Oba te miejsca najlepiej podziwiać latem, więc wybierz się tu na wakacje z dziećmi lub tylko we dwoje.

Gdzie przeżyć najlepsze lato w Austrii?

Daj się skusić pięknym krajobrazom Austrii i wybierz się na pobyt w górach. Latem oczarują Cię jej wysokie szczyty odbijające się w górskich jeziorach oraz szlaki turystyczne i rowerowe, które Cię do nich prowadzą. Liczne jeziora w Austrii są popularne do pływania i uprawiania sportów wodnych, więc daj się skusić na pobyt w pobliżu jeziora. Najpiękniejsze jeziora wraz z ich widokami będzie można zobaczyć podczas pobytu w Tatrach Niskich lub Karyntii. Miłośnicy wędrówek po wysokich górach znajdą wiele do zrobienia w Alpach, gdzie znajdziesz również niezliczone atrakcje dla całej rodziny.

Po ciężkim dniu wędrówek i pedałowania zasługujesz na dobry odpoczynek. Zesztywniałe mięśnie wymasuj bąbelkami w gorącej kąpieli lub wygrzej się w saunie. Wiele hoteli i górskich pensjonatów ma własne centrum wellness, więc do Austrii możesz wybrać się także na pobyt wellness**.

Co jest najlepsze w letnim urlopie w Austrii? Zebraliśmy 10 powodów, dla których pokochasz Austrię także latem - przeczytaj je w naszym artykule.