Wellness pobyty w Alpach

Wybierz się na aktywny wypoczynek połączony z relaksem w austriackich Alpach. Planuj piesze wycieczki latem, a zimą ciesz się jazdą na nartach w nowoczesnych ośrodkach narciarskich. Po najedzeniu się górską scenerią zafunduj sobie zasłużony odpoczynek w wannie z hydromasażem lub saunie. Po prostu wybierz pobyt wellness w Alpach i ciesz się idealnymi wakacjami.

Ładowanie ofert...

razem 31 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Bardzo podobał nam się nasz pobyt pomimo złej pogody. Personel hotelu był bardzo miły i łatwo porozumieliśmy się po angielsku. Wszystko, co mieliśmy w pakiecie, zostało nam zaoferowane od razu. Pokój był absolutnie wystarczający, czysty i wygodny. Balkon był miłym bonusem. Największą atrakcją było zdecydowanie jedzenie - naprawdę wszystko nam smakowało i było tak dużo jedzenia, że prawie nie mogliśmy wszystkiego zjeść. Główną rzeczą, którą wykorzystaliśmy z pakietu, była karta rabatowa SommerCard, która zapewniła nam bezpłatny wstęp do wielu miejsc. A największe doświadczenie? Zdecydowanie Grossglockener Hochalpenstrasse, wysokogórska droga. :)”

Kristýna Kodrlová
Kristýna Kodrlová
Zespół marketingowy
Zweryfikowane przez Travelking

“Hotel jest dalej niż inne hotele w Alpach, dokąd zwykle jeździmy, ale dodatkowa godzina po drodze była tego warta. W hotelu panowała domowa atmosfera. Osobiście podobają mi się duże pokoje z balkonem i takie tutaj otrzymaliśmy. Ponadto hotel położony jest w małej wiosce, pośrodku dużego obszaru, więc jest naprawdę cicho i zapewnia wyjątkowo dobry sen. A z balkonu o poranku będzie zachwycony widokiem na zalane słońcem góry. Pobyt był udany nawet z psem, w pobliżu las i rzeka. Jedzenie było wspaniałe, a ogólne wrażenie było naprawdę dobre.”

Peter Kóša
Peter Kóša
Współwłaściciel Travelking


Jeziora polodowcowe, wodospady, doliny i ostre szczyty. Kto nie chciałby odpocząć w tak cudownym otoczeniu? Pobyty wellness w Alpach przekroczą Twoje oczekiwania co do idealnych wakacji. Z łatwością połączysz piesze wędrówki, adrenalinę czy sporty zimowe z relaksem. Wybierz pobyt wellness w Alpach i po dniu spędzonym na górskich grzbietach zrelaksuj się w basenie z hydromasażem lub saunie.

Aktywne i relaksujące wakacje w jednym? Z pobytem wellness w Alpach tak!

Austriackie Alpy oferują niezliczone atrakcje turystyczne i piękno przyrody, które możesz odkrywać jedno po drugim podczas wakacji. Latem można tu uprawiać turystykę pieszą, pływanie lub jazdę na rowerze. Miłośnicy adrenaliny również będą się dobrze bawić, mogąc spróbować na przykład paralotniarstwa. Zimą można ścigać się na nartach lub snowboardzie na cudownych stokach, które mają łącznie ponad 6500 kilometrów.

Bez względu na to, jak wielkim jesteś sportowcem, nadejdzie czas, kiedy będziesz chciał zamienić górskie szczyty na odpoczynek. W takim razie wybierz pobyt wellness w Alpach i zafunduj sobie relaks, na jaki zasługujesz. Rozluźnisz zmęczone mięśnie i uspokoisz rozproszony umysł. Do wyboru hotele z strefami wellness lub bezpośrednio połączone ze spa , na przykład w malowniczym uzdrowisku Bad Gastein.

Alpy zajmują dużą część terytorium Austrii i rozciągają się także na terytorium innych krajów. Gdzie zatem warto pojechać, aby naprawdę cieszyć się wakacjami? Można na przykład wybrać się na teren Komnaty Solnej, gdzie znajdują się piękne jeziora polodowcowe, takie jak Hallstatt. Zimą i latem na terenie Dachstein Krippenstein czeka na Ciebie mnóstwo zabawy. Styria, Wysokie Taury czy Kaprun również spełnią Twoje oczekiwania.