Wakacje w Trenczynie

Zaplanuj relaksujące wakacje w malowniczym Trenczynie. O bogatej historii tego słowackiego regionu przypominają liczne zabytki kultury, z Zamkiem Trenczyńskim na czele. Wybierz pobyt w Trenczynie i odkryj sekrety miejscowej Studni Miłości.

Ładowanie ofert...

razem 1 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Pobyt w Hotelu Magnus był pełen wypoczynku, dobrej zabawy i dobrego jedzenia. Po przyjeździe byliśmy pod wrażeniem nowoczesnego, przestronnego pokoju. Cieszyliśmy się wspaniałym relaksem w strefie wellness z kilkoma rodzajami saun, jacuzzi i strefami relaksu. Zafundowaliśmy sobie również wspaniały masaż, który dzięki zniżce w pakiecie pobytowym był o połowę tańszy. Zdecydowanie muszę pochwalić bogaty bufet śniadaniowy, w którym na pewno każdy wybierze coś dla siebie. Bardzo podobały nam się również kolacje. Jako wskazówkę na wycieczkę polecamy wizytę w zamku Trenčín i Bojnicach.”

Zuzana Andělová
Zuzana Andělová
Obsługa klienta

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co z pobytami w odległości dojazdu samochodem

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co powiesz na zainspirowanie się naszymi najlepiej sprzedającymi się pobytami?Trenczyn, piękne miasto w zachodniej Słowacji, jest atrakcyjnym celem podróży dla turystów, którzy kochają przede wszystkim zamki i historię. Poznaj jego bogatą przeszłość i ciesz się odkrywaniem różnorodnego dziedzictwa kulturowego Słowacji.

Czego nie przegapić podczas wizyty w Trenczynie

Po prostu musisz odwiedzić dominujący element miasta, Zamek Trenczyński, położony na skalistym klifie nad miastem. Jest to jedna z największych fortec zamkowych w Europie Środkowej. Podczas zwiedzania zamku można zobaczyć historyczne budynki, średniowieczny mur obronny i piękne widoki na okolicę. Zamek jest także domem dla słynnego Muzeum Garncarstwa, które prezentuje tradycję garncarstwa w okolicy.

Wieża miejska w historycznym centrum również nie powinna umknąć Twojej uwadze. Wieża ta pochodzi z 14 wieku i była częścią średniowiecznych fortyfikacji miasta. Jej zaletą jest platforma widokowa, która zapewnia panoramiczny widok na miasto i okolicę. Jeśli chcesz zatrzymać się w jego pobliżu, poszukaj pobytów w pobliżu centrum. Ponadto w centrum znajduje się park miejski, który zachęca do relaksu i odpoczynku. Aby się zrelaksować, udaj się do jednego z trenczyńskich hoteli wellness.

Jeśli kochasz festiwale, nie możesz przegapić jednego z najważniejszych słowackich festiwali Pohoda, który odbywa się w Trenczynie i przyciąga tysiące odwiedzających każdego roku.