Romantyczne wakacje na Węgrzech

Podaruj sobie i ukochanej osobie chwilę romantyzmu, relaksu i dobrego samopoczucia i wyrusz na niezapomniany weekend dla dwojga. Zrelaksuj się w hotelowej strefie wellness i ciesz się romantyczną kolacją przy świecach.

Ładowanie ofert...

razem 121 oferty


Relaks w gorącej kąpieli i saunie ze swoją ukochaną osobą, spacery po zabytkowych miastach i siedzenie z kieliszkiem wina w ręku - to właśnie jest prawdziwy romans. Wybierz się na romantyczny wypad na Węgry, gdzie to wszystko (i jeszcze więcej) naprawdę czeka na Ciebie.

Jak wybrać niezapomniany romantyczny wypad na Węgry?

Aby zapewnić sobie najwyższej klasy komfort i relaks w jacuzzi, wybierz zakwaterowanie z wellness. Dostęp do sauny lub basenu relaksacyjnego jest wliczony w cenę pobytu. Aby jeszcze bardziej rozpieścić się masażem, rytuałem w saunie lub zabiegiem, skorzystaj z pobytu w węgierskim spa.

Jeśli Ty i Twoja lepsza połowa pragniecie królewskiej obsługi, wystawnego wyposażenia i niekonwencjonalnych doświadczeń, wybierzcie się do pobyt w otoczeniu luksusu. Można się nim cieszyć również w Budapeszcie, gdzie spacery wzdłuż brzegów Dunaju i siedzenie w jednej z wielu lokalnych kawiarni zapewnią romantyzm. W stolicy nie ominą Cię również zabiegi, na przykład w hotele połączone z termami.