Urlop w austriackich uzdrowiskach

Jeśli szukasz idealnego miejsca na relaks, z pewnością docenisz uzdrowisko Bad Gastein w Austrii. W Austrii będziesz mógł również cieszyć się świeżym górskim powietrzem, które jest bardzo korzystne dla Twojego zdrowia.

Ładowanie ofert...

razem 3 oferty


W Austrii znajdziesz miejscowości uzdrowiskowe ukryte wśród wysokich gór. Tutaj możesz połączyć niezakłócony relaks z wycieczkami i spacerami na świeżym górskim powietrzu. Przekonasz się, że po pobycie w austriackim spa poczujesz się jak nowo narodzony.

Gdzie pojechać w Austrii do uzdrowiska?

  • W Tatrach Wysokich znajdziesz wyjątkowe skalne uzdrowiska Bad Gastein, które są otwarte przez cały rok. Wyjątkowym przeżyciem jest kąpiel w basenie z zapierającym dech w piersiach widokiem na okoliczne góry.

  • Region Dolna Austria oferuje spa Laa an der Thaya, gdzie można cieszyć się relaksem w nowoczesnym otoczeniu. Zaletą jest łatwa dostępność: znajduje się zaledwie kilka kilometrów od Znojmo.

  • Nawet w Wiedeń można znaleźć kilka fantastycznych uzdrowisk, w których można uciec od zgiełku miasta. Do najbardziej znanych należy Spa Therme Wien, które jest uważane za jedno z najnowocześniejszych i największych miejskich spa w Europie.

  • Podczas wakacji w Karyntii możesz zrelaksować się w spa, gdzie znajduje się Thermální lázně St. Kathrein lub Spa Kärntentherme.

Gdzie jeszcze warto wybrać się na relaks w łaźniach termalnych w Austrii? Dowiedz się w naszym artykule.