Zatrzymaj się w środku Parku Narodowego Słowacki Raj w popularnym trzygwiazdkowym Park Hotel Čingov w Smižanach. Powitają Cię welcome drinkem i będziesz cieszyć się doskonałym bufetem z obiadokolacją. Z hotelu będziesz miał blisko do wszelkiego rodzaju atrakcji turystycznych, od kojących lasów i wzgórz po jaskinię lodową czy park wodny, do którego również masz bezpłatny wstęp.

O zakwaterowaniu

Idealna lokalizacja Park Hotel Čingov *** gwarantuje, że na pewno nie będziesz się nudzić podczas pobytu. Słowacki Raj, który nieprzypadkowo został ogłoszony parkiem narodowym, rozciąga się wokół Ciebie. Jeśli wypożyczysz rower w hotelu, będziesz mógł na rowerze zwiedzać otaczającą przyrodę. Majestatyczny Zamek Spiski, który koniecznie trzeba zobaczyć, znajduje się zaledwie 30 km od hotelu. Niezależnie od tego, czy podróżujesz sam, czy z dziećmi, AquaCity Poprad jest warte odwiedzenia w każdym przypadku. Zimą znów będziesz mógł cieszyć się wspaniałą jazdą na nartach, najbliższy stok narciarski znajduje się około 11,5 km, a 37 km dalej są Wysokie Tatry ze wszystkimi ich wspaniałymi ośrodkami narciarskimi.

Gdzie będziesz spał?

Zostaniecie zakwaterowani w pokojach dwuosobowych z dużym balkonem, w których znajdziecie WiFi, TV, biurko z krzesłem oraz prywatną łazienkę z prysznicem.

Co ci się spodoba?

Hotel oferuje opcję niepełnego wyżywienia, w której śniadania i kolacje można dostosować do swoich aktualnych upodobań i nastroju – oba w formie bufetu. Hotel oferuje również własną restaurację i bar. Oprócz typowych słowackich potraw, w menu znajdziesz różne specjały, które są regularnie zmieniane przez lokalnych szefów kuchni.

Park Hotel Čingov ***

Park Hotel Čingov ***

Čingov – Hradisko , Smižany
Słowacja

Obsługiwany przez firmę:
GASTRO SPIŠ s r.o PESEL: 45705755


+48 123 832 502

info@travelking.pl

Check In
od 16:00
Check Out
do 10:00
Zwierzęta domowe
za 8 €/noc
Dla osób niepełnosprawnych
Żadna
Parking
Gratis

Opcje zakwaterowania

Płatność kartą jest możliwa
Wi-Fi gratis
Restauracja
Schowek na rowery
Przechowalnia sprzętu narciarskiego
Wypożyczalnia rowerów
Baby friendly

Otoczenie obiektu noclegowego

Odległość od centrum
3 km
Odległość od spa
19,5 km
Przystanek
0,5 km
Aquapark
25,4 km
Stok narciarski
32,5 km
Narciarstwo biegowe
6,8 km

Tipy na wycieczki

Słowacki Raj

Słowacki Raj Tip na pobyt

Ze względu na swoją wyjątkowość ten piękny obszar przyrodniczy zasłużył na miano Park Narodowy Słowacki Raj. Weź drewniane i żelazne drabiny, system kładek i ponad 300 km oznakowanych tras przez dzikie lasy i wzdłuż rzek do punktów widokowych, z których będziesz mieć słowacki raj w dłoni. Do najsłynniejszych szlaków turystycznych należą Sucha Bela, Prielom Hornadu czy wędrówka na Tomaszowski vidlad, który oczaruje Cię widokiem na całe Tatry Wysokie i głębokim wąwozem. Możesz cieszyć się spokojnym spacerem po Słowackim Raju w każdej porze roku. W pobliżu miejscowości Spišské Tomášovce i Smižany znajduje się Sowi skáała, której nazwa pochodzi od często odwiedzanych przez ptaki ptaków. Ze skały będziesz miał ładny widok na okolicę.

Więcej informacji
AquaCity Poprad
AquaCity Poprad
Thermal Park Vrbov
Thermal Park Vrbov
Tomaszowski widok
Tomaszowski widok