Park Hotel Čingov ***

Park Hotel Čingov ***

Čingov – Hradisko, Smižany
Słowacja

Obsługiwany przez firmę:
GASTRO SPIŠ s r.o PESEL: 45705755


+48 123 832 502

info@travelking.pl

Check In
od 16:00
Check Out
do 10:00
Zwierzęta domowe
za 8 €/noc
Dla osób niepełnosprawnych
Żadna
Parking
Gratis

Opcje zakwaterowania

Płatność kartą jest możliwa
Wi-Fi gratis
Restauracja
Schowek na rowery
Przechowalnia sprzętu narciarskiego
Wypożyczalnia rowerów
Baby friendly

Otoczenie obiektu noclegowego

Odległość od centrum
3 km
Odległość od spa
19,5 km
przystanek
0,5 km
Aquapark
25,4 km
Stok narciarski
32,5 km
Narciarstwo biegowe
6,8 km

O zakwaterowaniu

Idealna lokalizacja Park Hotel Čingov *** gwarantuje, że na pewno nie będziesz się nudzić podczas pobytu. Słowacki Raj, który nieprzypadkowo został ogłoszony parkiem narodowym, rozciąga się wokół Ciebie. Jeśli wypożyczysz rower w hotelu, będziesz mógł na rowerze zwiedzać otaczającą przyrodę. Majestatyczny Zamek Spiski, który koniecznie trzeba zobaczyć, znajduje się zaledwie 30 km od hotelu. Niezależnie od tego, czy podróżujesz sam, czy z dziećmi, AquaCity Poprad jest warte odwiedzenia w każdym przypadku. Zimą znów będziesz mógł cieszyć się wspaniałą jazdą na nartach, najbliższy stok narciarski znajduje się około 11,5 km, a 37 km dalej są Wysokie Tatry ze wszystkimi ich wspaniałymi ośrodkami narciarskimi.

Gdzie będziesz spał?

Zostaniecie zakwaterowani w pokojach dwuosobowych z dużym balkonem, w których znajdziecie WiFi, TV, biurko z krzesłem oraz prywatną łazienkę z prysznicem.

Co ci się spodoba?

Hotel oferuje opcję niepełnego wyżywienia, w której śniadania i kolacje można dostosować do swoich aktualnych upodobań i nastroju – oba w formie bufetu. Hotel oferuje również własną restaurację i bar. Oprócz typowych słowackich potraw, w menu znajdziesz różne specjały, które są regularnie zmieniane przez lokalnych szefów kuchni.