Luksusowy pobyt w Polsce

Rozpieszczaj się w luksusowych hotelach i ciesz się pobytem jak z bajki. Czeka na Ciebie zakwaterowanie najwyższej klasy dla królewskiego relaksu, wyżywienie według najnowszych standardów i rozpieszczanie się w hotelowym wellness.

Ładowanie ofert...

razem 7 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Pobyt w Hotelu Niemcza Wino & Spa był dla nas wyjątkowym przeżyciem. Byliśmy zachwyceni wyjątkowym połączeniem cichego i spokojnego otoczenia u podnóża winnicy, kultury wina, komfortowego zakwaterowania i nowoczesnego wellness. Doskonałą kuchnię serwowaną w hotelowej restauracji doskonale uzupełniły wyśmienite wina z tutejszej winnicy. Okolice pełne są zabytkowych miasteczek, które warto odwiedzić. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego pobytu i z przyjemnością go Wam polecamy.”

Nikodem Jacuk
Nikodem Jacuk
Zespół sprzedaży
Zweryfikowane przez Travelking

“Hotel ma całkowicie profesjonalny i pomocny personel, a także znajduje się w wyjątkowej lokalizacji. Piękne górskie widoki towarzyszą przez cały pobyt, czy to w zaciszu pokoju, w restauracji czy w spa. Muszę również pochwalić posiłki serwowane w ramach niepełnego wyżywienia. W pobliżu znajduje się Zakopane, które jest centrum turystyki pieszej po polskiej stronie Tatr Wysokich. Bardzo podobał nam się nasz pobyt i polecamy go szczególnie jesienią.”

Tomáš Polman
Tomáš Polman
Zespół ds. sprzedaży


Wakacje w Naszym kraju to zawsze świetny pomysł! Czy chcesz dać się porwać wspomnieniom i historii Krakowa, czy udać się do uzdrowisk Kudowa Zdrój, Lądek Zdrój, Polanica Zdrój na leczenie uzdrowiskowe i spacery wzdłuż kolumnad, czy wysoko w górach!

Pobyt w luksusowym hotelu

Aby naprawdę cieszyć się pobytem, wybierz z naszej oferty luksusowe pobyty. Tylko kilka hoteli znalazło się w tej ofercie i musiały one spełnić kilka warunków. Być zwycięzcą 3 lub 4, mieć również świetne lub doskonałe opinie od naszych klientów (co najmniej 4/5), bardzo komfortowe pokoje i pierwszorzędną obsługę, w większości przypadków również długi pobyt, dzięki czemu można wybrać wiele różnych terminów oraz własne centrum wellness dla doskonałego relaksu.

Jeśli chcesz mieć jeszcze większą pewność, że Twój pobyt będzie idealny, zwróć uwagę także na markę "osobiście zweryfikowane ", która jest potwierdzeniem, że przynajmniej jeden członek zespołu Travelking osobiście odwiedził hotel i spędził w nim wspaniałe wakacje.