Odwiedź jedno z najpiękniejszych miast w Europie i zafunduj sobie komfortowe zakwaterowanie w nowo wyremontowanym Hotelu Nobilton ***. Przy śniadaniu nabierzesz sił i wyruszysz na zwiedzanie Krakowa. Wybierz się na Rynek Główny, Zamek Królewski lub odkryj dzielnicę żydowską. Można spacerować, bo hotel położony jest w samym centrum.

O zakwaterowaniu

Hotel Nobilton *** oferuje komfortowe i ciche zakwaterowanie w malowniczym centrum miasta Kraków, którego historyczne centrum znajduje się na Liście UNESCO. Najważniejsze zabytki Krakowa znajdują się dosłownie kilka kroków od hotelu. Udaj się do Wawelu (1 km), Rynek Główny (1 km) z wieżą ratuszową i kamiennym targiem Sukiennice lub do starożytnej dzielnicy żydowskiej Kazimierz (2 km). W pobliżu znajdziesz wiele znakomitych restauracji, kawiarni i sklepów z czekoladą. Bardzo popularnym miejscem turystycznym jest również ogród zoologiczny (7 km). W grudniu Rynek Główny zamienia się w adwentowe miasteczko, w którym odbywają się jedne z najpiękniejszych jarmarków bożonarodzeniowych w Europie. Kraków jest idealną bazą wypadową do zwiedzania pozostałych dwóch zabytków UNESCO. Podczas pobytu nie zapomnij odwiedzić królewskich kopalni soli w Wieliczce i Bochni (16 km). Osobom bardziej zahartowanym polecamy obóz koncentracyjny Auschwitz (70 km).

Gdzie będziesz spał?

Zostaniesz zakwaterowany w komfortowym i nowocześnie wyposażonym pokoju dwuosobowym z telewizorem, łączem WiFi i prywatną łazienką.

Co ci się spodoba?

Rano nabierzesz sił dzięki śniadaniu, które wybierzesz z menu.

Hotel Nobilton ***

Hotel Nobilton ***

Piłsudskiego 25 , Krakow
Polska

Obsługiwany przez firmę:
NOBILTON GROUP Sp. z o.o. PESEL: 525101223


+48 123 832 502

info@travelking.pl

Check In
od 14:00
Check Out
do 12:00
Zwierzęta domowe
za 50 Zł/noc
Dla osób niepełnosprawnych
Żadna
Parking
Parking za 50 Zł/noc

Opcje zakwaterowania

Płatność kartą jest możliwa
Wi-Fi gratis
Możliwość procedur
Suszarka do włosów

Otoczenie obiektu noclegowego

Odległość od centrum
1 km
Przystanek
0,3 km

Tipy na wycieczki

Wawel

Wawel Tip na pobyt

Wzgórze Wawelskie na lewym brzegu Wisły jest ozdobą historycznego Krakowa. Znajduje się na nim renesansowy Zamek Królewski z elementami baroku oraz katedra św. Stanisława i Wacława, który jest nie tylko zabytkiem kultury, ale także ważnym polskim miejscem sakralnym. Wraz z centrum Krakowa wpisany jest na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Kraków
Kraków
ZOO Kraków
ZOO Kraków
Aquapark Kraków
Aquapark Kraków