Zrelaksuj się w piwnym spa w Poděbradach i odkryj zabytki oraz piękno okolicy. Zatrzymasz się w komfortowym pensjonacie Obora ze śniadaniem i skorzystasz z kąpieli piwnej z nieograniczoną konsumpcją piwa, a następnie zrelaksujesz się na leżaku.

O zakwaterowaniu

Hotel Soudek i Pensjonat Obora znajdują się w uzdrowiskowym mieście Poděbrady w pobliżu nabrzeża rzeki Łaby z przyjemną kolumnadą spa. W pobliżu znajduje się również piękny Plac Króla Jerzego z pomnikiem i Zamek Poděbrady. W mieście znajduje się wiele parków krajobrazowych ze źródłami mineralnymi, a także wiele doskonałych cukierni, kawiarni i restauracji. W odległości krótkiego spaceru znajduje się Muzeum Polabskie lub huta szkła Bohemia Crystal w Podiebradach. Z dziećmi nie można przegapić Zegara Dziecięcego przy wejściu do kolumnady. Latem można wykąpać się w jeziorze Poděbrady, zagrać w golfa na polu golfowym lub uprawiać sport na trasie rowerowej i in-line do Nymburka.

Gdzie będziesz spał?

Będziesz mieszkać w komfortowo wyposażonym pokoju dwuosobowym z klimatyzacją, telewizją satelitarną, WiFi, lodówką i łazienką z prysznicem.

Co ci się spodoba?

W obu obiektach serwowane jest śniadanie w formie bufetu. W hotelu Soudek można również zjeść kolację serwowaną z wyborem menu. Dostępne jest również piwo z beczki i szeroki wybór morawskich win z Valtic.

Lázně v pivovaru Poděbrady

Lázně v pivovaru Poděbrady

Husova 24/11 , Poděbrady
Czechy

Obsługiwany przez firmę:
Petr David PESEL: 41480333


+48 123 832 502

info@travelking.pl

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Zwierzęta domowe
W pensjonacie Obora za opłatą 100 CZK/noc, w pensjonacie Soudek zabronione
Dla osób niepełnosprawnych
Żadna
Parking
W zależności od konkretnego zakwaterowania

Opcje zakwaterowania

Płatność kartą jest możliwa
Wi-Fi gratis
Spa
Restauracja

Otoczenie obiektu noclegowego

Odległość od centrum
0,7 km
Odległość od spa
0,7 km
Przystanek
0,5 km