Hotel Atlas ***

Hotel Atlas ***

Velká Úpa 129, Pec pod Sněžkou
Czechy

Obsługiwany przez firmę:
Sumang 10 s.r.o. PESEL: 06602525


+48 123 832 502

info@travelking.pl

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Zwierzęta domowe
za 350 Kč/noc
Dla osób niepełnosprawnych
Żadna
Parking
Gratis

Opcje zakwaterowania

Wi-Fi gratis
Możliwość procedur
Restauracja
Kącik dla dzieci
Plac zabaw dla dzieci
Przechowalnia sprzętu narciarskiego

Otoczenie obiektu noclegowego

Odległość od centrum
3 km
przystanek
0,2 km
Aquapark
15 km
Stok narciarski
0,2 km
Narciarstwo biegowe
60 m

O zakwaterowaniu

Hotel Atlas *** znajduje się w popularnym ośrodku rekreacyjnym Wielka Upa. Wybierz się na aktywny wypoczynek w sercu Karkonoszy i ciesz się piękną przyrodą, świeżym powietrzem, urozmaiconymi wycieczkami i uczciwą domową kuchnią.

Najwyższe czeskie góry są dosłownie rajem dla wszystkich turystów. Ponad 400 km oznakowanych szlaków poprowadzi Cię przez piękno Karkonoskiego Parku Narodowego. Wybierz się na przykład na najwyższą czeską górę Śnieżka (6,8 km), do lasu Zamek Aichelburg (5 km), do wodospadów Javoří (3 km), do Luční bouda (10 km) lub przejdź ścieżką przyrodniczą Torfowisko Černohorskie (5 km). Wspaniałe widoki roztaczają się z wieży widokowej Hnědý vrch (7,5 km), z wieży widokowej Černa hora (6,2 km) lub z karkonoskiej ścieżki w koronach drzew (10 km).

Pobliski Pec pod Śnieżką (2,5 km) oferuje szeroką gamę atrakcji przez cały rok. Relaxpark (3,1 km) obejmuje 700-metrowy tor bobslejowy, centrum linowe, plac zabaw z dmuchanym zamkiem, trampolinę bungee i inne atrakcje. W Pecu znajduje się również stacja kolejki linowej na Śnieżkę.

Miłośnicy sportów zimowych docenią fakt, że stoki Ski Resort Velká Úpa znajdują się dosłownie kilka kroków od hotelu, więc wystarczy założyć narty i wybrać się na wspaniałą jazdę na nartach. Świetne warunki narciarskie oferuje również Ski Resort Pec pod Sněžkou (3,6 km) lub Ski Resort Černá hora (10 km). Zimą można również odkrywać piękno Karkonoszy na nartach biegowych - Krkonošská magistrála przebiega tuż obok hotelu lub można wybrać się na trasę wokół pobliskiego Pěnkavčí vrch (2,5 km). Po górskich aktywnościach warto udać się do Aquacentre Janské Lázně (10 km) z basenami i jacuzzi pełnymi leczniczej wody termalnej.

Gdzie będziesz spał?

Zostaniesz zakwaterowany w dwu-, trzy-, cztero- lub pięcioosobowym pokoju standardowym z łazienką. Udogodnienia obejmują telewizor i WiFi. Opcja większych pokoi umożliwia pobyt z przyjaciółmi lub maksymalnie trójką dzieci.

Co ci się spodoba?

W przytulnej restauracji na parterze pensjonatu można delektować się uczciwą domową kuchnią z wysokiej jakości składników od lokalnych dostawców. Każdego ranka na stołach serwowane jest obfite śniadanie w formie bufetu. W ciągu dnia można zamówić dania z regularnego menu. Wieczorem można zjeść dwudaniową kolację składającą się z zupy i dania głównego, które można wybrać z menu.

Gdzie się zrelaksujesz?

Jeśli chcesz skorzystać z masażu podczas pobytu, po prostu umów się na wizytę w recepcji.

Podróżujesz z dziećmi?

Dla małych gości przygotowano plac zabaw na terenie zielonym przed pensjonatem.

Tipy na wycieczki

Pec pod Śnieżką
Pec pod Śnieżką
Karkonoski Park Narodowy latem
Karkonoski Park Narodowy latem
Kolejka linowa Śnieżka
Kolejka linowa Śnieżka