Sopronbánfalvi Kolostor Hotel

Sopronbánfalvi Kolostor Hotel

Kolostorhegy u. 11., Sopron
Węgry

Obsługiwany przez firmę:
Eszterháza Kulturális, Kutató-és Fesztiválközpont Közhasznú Nonprofit Kft. PESEL: 08-09-027255


+48 123 832 502

info@travelking.pl

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Zwierzęta domowe
Zabronione
Dla osób niepełnosprawnych
Żadna
Parking
Gratis

Opcje zakwaterowania

Płatność kartą jest możliwa
Wi-Fi gratis
Restauracja
Wypożyczalnia rowerów

Otoczenie obiektu noclegowego

Odległość od centrum
3,5 km
przystanek
4 km
Stok narciarski
18 km

O zakwaterowaniu

Hotel Sopronbánfalvi Kolostor położony jest na obrzeżach miasta Sopron, około 3 km od centrum, w budynku dawnego klasztoru karmelitów o długiej historii. Piękna lokalizacja na skraju lasu jest idealna do spokojnej kontemplacji, ale jednocześnie w zasięgu ręki znajduje się wiele interesujących atrakcji. W centrum miasta można podziwiać zachowany średniowieczny rdzeń z murami, gotyckimi domami, kościołami i dwiema synagogami. Z XIII-wiecznej Wieży Strażackiej roztacza się wspaniały widok na miasto, Jezioro Nezyderskie i pobliską Austrię. Wieża stoi na placu Fő tér (4,9 km), gdzie znajduje się również zabytkowy ratusz i Kolumna Zarazy.

Wspaniałych wrażeń dostarczy także 900-metrowy letni tor bobslejowy (4,3 km) lub Lővér amusement park (2,2 km) z torem linowym i 120 przeszkodami. Można wybrać się na pieszą wycieczkę do zamku Šopron (3,5 km) lub zamku Taródi (750 m), a także podziwiać wspaniały widok na miasto i jego okolice z wież widokowych Károly (3,6 km), Sörházdombi (2,2 km) i Várhely (6,3 km). Po dniu spędzonym w ruchu można skosztować słodyczy w Harrer Chocolate Workshop (6,5 km) lub zrelaksować się w Lővér basen (1,4 km).

Gdzie będziesz spał?

Hotel oferuje 21 pokoi o wyjątkowej atmosferze, ponieważ zakwaterowanie znajduje się w dawnej celi mnichów. Będziesz cieszyć się oryginalnymi historycznymi pokojami po delikatnej renowacji, widokiem na park, las lub małe miasteczko i doskonałym spokojem bez telewizji i innych zakłóceń (ale na wszelki wypadek jest połączenie Wi-Fi). Każdy pokój wyposażony jest w prywatną łazienkę i eleganckie meble wykonane na zamówienie, aby zapewnić doskonały komfort i wyjątkowość.

  • Pokój Standard ma 18 m² i wyposażony jest w łóżko podwójne lub 2 łóżka pojedyncze, część wypoczynkową i meble do przechowywania.

  • Pokój Superior jest przestronny (30 m²) i obejmuje część sypialną z podwójnym łóżkiem oraz część wypoczynkową z sofą i fotelami.

  • Apartament ma powierzchnię 40 m² i składa się z oddzielnej sypialni z podwójnym łóżkiem oraz dużego salonu z sofą i fotelami.

Co ci się spodoba?

W stylowej restauracji Refektórium, jednej z najlepszych w mieście, można skosztować wybranych delikatesów kuchni europejskiej pod 300-letnimi freskami.

Coś ekstra

Nie przegap zwiedzania dawnego budynku klasztornego, w tym stałej wystawy poświęconej Zakonowi Paulinów i niektórych wystaw sezonowych.