Penzion U Tří Jasanů

Penzion U Tří Jasanů

Nový Šaldorf 56/S, Nový Šaldorf-Sedlešovice
Czechy

Obsługiwany przez firmę:
Eva Molerová PESEL: 62842099


+48 123 832 502

info@travelking.pl

Check In
14:00 - 21:00
Check Out
do 10:00
Zwierzęta domowe
za 300 Kč/noc
Dla osób niepełnosprawnych
Żadna
Parking
Gratis

Opcje zakwaterowania

Płatność kartą jest możliwa
Wi-Fi gratis
Jacuzzi
Sauna
Możliwość procedur
Restauracja
Schowek na rowery
Wypożyczalnia rowerów
Wellness

Otoczenie obiektu noclegowego

Odległość od centrum
3,2 km
przystanek
73 m
Aquapark
48,4 km

O zakwaterowaniu

Pensjonat Penzion U Tří Jasanů znajduje się w południowomorawskiej wiosce winiarskiej Nový Šaldorf - Sedlešovice, która jest uważana za peryferyjną część Znojma (4 km). Malownicza okolica ma wiele do zaoferowania miłośnikom wina, kultury i przyrody.

Wśród atrakcji kulturalnych w okolicy nie można pominąć klasztoru Loucký (2,3 km), który jest jednym z największych klasztorów w Republice Czeskiej, a jego historia sięga XII wieku. Warto również odwiedzić Znojemský hrad (5 km), jeden z czeskich zabytków kultury, lub barokowy Kościół św. Mikołaja (3 km) z unikalną amboną. Wreszcie, w Znojem można spacerować nie tylko ulicami, ale także pod nimi, ponieważ Podziemia Znojemskie (3 km) są jedną z najpopularniejszych atrakcji turystycznych.

Z miasta na wieś jest tylko rzut kamieniem. Możesz udać się do Narodowego Parku Podyjí, który znajduje się zaledwie 4 km od hotelu. Na dłuższą wycieczkę można wybrać się do Ochronionego Obszaru Krajobrazowego Pálava (45 km), który słynie z pięknej przyrody i można odwiedzić ruiny zamku Děvičky i zamku sierot lub atrakcje przyrodnicze, takie jak Las Milovicki i Křivé jezioro.

Gdzie będziesz spał?

Zatrzymasz się w przytulnym i niedawno odnowionym pokoju dwuosobowym z wnętrzem urządzonym w kojących kolorach. Udogodnienia obejmują drewniane meble i nowoczesną łazienkę z prysznicem. Dostępny jest również dostęp do WiFi.

Co ci się spodoba?

Powita Cię stylowa restauracja z winem, która jest częścią pensjonatu. Znajdziesz tu uczciwą domową kuchnię i wybór dań w stylu wiejskim. Można również skosztować lokalnego wina z winnicy Hnanice. Restauracja posiada letni taras i nową kabinę grillową.

Gdzie się zrelaksujesz?

Pensjonat obejmuje nowo wybudowane centrum wellness, które znajduje się w piwnicy. Można rozgrzać się w klasycznej saunie fińskiej lub komorze parowej. Saunę i łaźnię parową można również zarezerwować dla prywatnej grupy.

Coś ekstra

W pensjonacie można również skorzystać z przechowalni rowerów. Można tu również wypożyczyć rower.