Zámeček Waldsteinovo Zátiší

Zámeček Waldsteinovo Zátiší

Svatoslav 40, Svatoslav
Czechy

Obsługiwany przez firmę:
Waldsteinovo Zátiší s.r.o. PESEL: 09191071


+48 123 832 502

info@travelking.pl

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Zwierzęta domowe
Zabronione
Dla osób niepełnosprawnych
Żadna
Parking
Gratis

Opcje zakwaterowania

Płatność kartą jest możliwa
Wi-Fi gratis
Restauracja
Kącik dla dzieci
Plac zabaw dla dzieci
Przechowalnia sprzętu narciarskiego
Wypożyczalnia rowerów

Otoczenie obiektu noclegowego

Odległość od centrum
2,5 km
przystanek
2 km
Aquapark
15 km
Stok narciarski
8 km
Narciarstwo biegowe
14,3 km

O zakwaterowaniu

Pensjonat Zamek Waldsteinovo Zátiší oferuje ekskluzywne zakwaterowanie w ciszy i spokoju zacisznej Wyżyny Czesko-Morawskiej, gdzie można doskonale odpocząć i naładować baterie w otoczeniu przyrody i pięknej okolicy. Posiadłość znajduje się w pobliżu Trebic (18,3 km), Velky Mezirici (17,5 km) i Jihlava (25,9 km), więc oprócz relaksu będziesz mieć piękne miejsca wycieczek i mnóstwo wrażeń w zasięgu ręki.

Zwiedzający nie powinni przegapić miejsc wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO - bazyliki św. Prokopa i żydowskiego miasta Trebic, kościoła pielgrzymkowego św. Jana Nepomucena na Zelenej Górze w pobliżu Žďáru nad Sázavou (42,9 km) lub historycznego centrum Telcza (41,5 km). Można również zwiedzić zamki Velké Meziříčí (17,7 km) i Budišov (18,9 km), ruiny Dub (26 km) i Rokštejn (11,1 km) oraz inne zabytki historyczne.

Dla bardziej aktywnych, ścieżka rowerowa wzdłuż starej linii kolejowej (Přibyslav-Sázava), kąpielisko Přibyslav (33,5 km) lub kąpielisko Sázava (40,6 km) przyciągają turystów latem. Zimą można cieszyć się zaśnieżonymi stokami, na przykład w ośrodku narciarskim Šacberk (33,9 km) z umiarkowaną trasą zjazdową, ośrodku narciarskim Fajtův kopec (20,4 km), odpowiednim dla rodzin lub ośrodku narciarskim Luka nad Jihlavou (14,3 km) z 2 trasami zjazdowymi.

Dzieci można zabrać do Jihlavy, gdzie będą się dobrze bawić w zoo, aquaparku Vodní raj lub krytym parku rozrywki Robinson Island. Można również wybrać się na wycieczkę do zjadacza kamieni, ścieżką przyrodniczą do miejscowości Kněževes (31,2 km) lub zobaczyć kowbojów i Indian w zachodnim mieście Šiklův mlýn (44,3 km).

Gdzie będziesz spał?

Stylowo urządzone pokoje z zabytkowymi meblami nadadzą Twojemu pobytowi prawdziwą zamkową atmosferę. Nie zabraknie jednak współczesnych wygód - prywatnej łazienki z prysznicem i toaletą, małej lodówki, kuchenki mikrofalowej, telewizora i łącza WiFi.

  • Pokój dwuosobowy 1 wyposażony jest w 2 łóżka pojedyncze (które można połączyć w łóżko podwójne) oraz stół i krzesła do siedzenia.

  • Pokój dwuosobowy 3 oferuje łóżko podwójne i niewielką część wypoczynkową ze stołem.

  • Pokój nr. 5 składa się z sypialni z podwójnym łóżkiem oraz salonu z rozkładaną sofą i fotelami.

Co ci się spodoba?

Pensjonat nie posiada klasycznej restauracji, ale serwuje obfite śniadanie i ewentualnie również kolację.

Coś ekstra

Wewnątrz znajduje się wyposażony pokój zabaw dla młodszych i starszych (Xbox, piłka nożna, elektroniczne rzutki...), zewnętrzna strefa treningowa oraz możliwość korzystania z grilla i kominka.

Za opłatą można również wypróbować niektóre z ciekawych i atrakcyjnych zajęć, takich jak wędkarstwo sportowe, polowanie na zwierzynę, strzelectwo sportowe, jazda traktorem, pogłębianie, przejażdżki łodzią, sadzenie drzew itp.

Na wycieczki piesze i rowerowe chętnie wypożyczymy rowery dla dorosłych lub kijki trekkingowe.