Przeżyj przyjemne wakacje z obiadokolacją w centrum Gór Orlickich w Hotelu Orlice ***, który znajduje się bezpośrednio u podnóża góry Velká Deštná. Miejsce idealne dla zapalonych turystów i miłośników aktywnego wypoczynku. Zdobywaj górskie szczyty, spaceruj po gęstych lasach i baw się w parku linowym - wszystko w zasięgu ręki.

O zakwaterowaniu

Nigdzie nie będziesz cieszyć się Górami Orlickimi bardziej niż w Górskiej Chacie Orlice. Znajduje się w malowniczej wsi Deštná u podnóża Velká Deštná, najwyższego szczytu Gór Orlickich, na wysokości 840 m nad poziomem morza. W okolicy domku można uprawiać sport, szczególnie zimą można znaleźć raj ośrodków narciarskich! Można dojechać do ośrodka narciarskiego Deštné (18 km), ośrodka narciarskiego Říčky (20 km) lub ośrodka narciarskiego Zielienec (20 km). Nawet bez śniegu będziesz się tu świetnie bawić, okoliczne góry przyciągają turystów pieszych i rowerowych. Popularną atrakcją jest również pobliski lane park w Říčkach (13 km).

Gdzie będziesz spał?

Zatrzymasz się w jednym z 6 prosto urządzonych pokoi z wygodnymi łóżkami i łazienką z prysznicem i toaletą.

Co ci się spodoba?

Goście mogą delektować się śniadaniem w formie bufetu i dwudaniową kolacją w restauracji na miejscu. Restauracja zaprasza na dania kuchni czeskiej i międzynarodowej.

Podróżujesz z dziećmi?

W ogrodzie znajduje się plac zabaw, zjeżdżalnia, drabinka i trampolina.

Coś ekstra

Wieczorem można bawić się z przyjaciółmi w kręgielni lub elektronicznych rzutkach.

Hotel Orlice ***

Hotel Orlice ***

Deštné v Orlických horách 184 , Deštné v Orlických horách
Czechy

Obsługiwany przez firmę:
Miroslav Skalický PESEL: 74137824


+48 123 832 502

info@travelking.pl

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Zwierzęta domowe
za 150 Kč/noc
Dla osób niepełnosprawnych
Żadna
Parking
Gratis

Opcje zakwaterowania

Wi-Fi gratis
Plac zabaw dla dzieci

Otoczenie obiektu noclegowego

Odległość od centrum
2 km
Przystanek
50 m
Stok narciarski
0,5 km
Narciarstwo biegowe
1 km

Tipy na wycieczki

Góry Orlickie

Góry Orlickie Tip na pobyt

Góry Orlickie znajdują się w północno-wschodnich Czechach, w pobliżu granicy z Polską. Najwyższy szczyt Velká Deštná leży na wysokości 1115 metrów. Na szczycie góry znajduje się wieża widokowa, z której przy dobrej pogodzie jest doskonała widoczność na cały region. Obszar Gór Orlickich jest odpowiedni do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej, a zimą dla narciarzy biegowych i zjazdowych. Główny grzbiet gór można przekroczyć czerwonym szlakiem Alois Jirásek. Miłośnicy historii będą zachwyceni systemem fortyfikacji wojskowych. W okolicy znajduje się kilka bunkrów i twierdz.

Gdzie wybrać się na wycieczkę?

  • Wieża widokowa Anna
  • Zamek Rychnov nad Kněžnou
  • Ruiny zamku Potštejn

Miasta Gór Orlickich są raczej mniejsze. Tradycyjną drewnianą architekturę ludową można podziwiać na przykład w Rokytnicach.

Więcej informacji
Rychnov nad Kněžnou
Rychnov nad Kněžnou
Deštné v Orlických horách
Deštné v Orlických horách
Wieża widokowa Anna
Wieża widokowa Anna