Rodzinny Hotel Myslivna *** znajduje się w centrum Třeboň. Jest to idealne miejsce dla wszystkich miłośników komfortu i dobrego jedzenia. Oprócz pysznego niepełnego wyżywienia można również korzystać z dostępu do basenu AquaViva w Aurora Spa i jaskini solnej.

O zakwaterowaniu

Hotel Myslivna *** położony jest między rynkiem a browarem w centrum miasta Trebona. Wszystkie atrakcje historyczne, kulturalne i gastronomiczne są na wyciągnięcie ręki. Na przykład Třeboňski Plac (200 m), Třeboň zamek (600 m) z pięknym parkiem zamkowym, wspomniany Regent Brewery (650 m). Ponadto tylko 650 m dzieli nas od stawu Svět. Niewymagający płaski teren przyciąga również w miesiącach letnich do jazdy na rowerze, a okoliczne stawy do wędkowania. Zimą do najbliższego ośrodka narciarskiego Hradiště można dojechać samochodem w ciągu 30 minut.

Gdzie będziesz spał?

Będziesz mieszkać w pokojach dwuosobowych z TV, WiFi i lodówką. Jest też prywatna łazienka z prysznicem, toaletą i suszarką do włosów.

Co ci się spodoba?

W hotelu znajduje się kilka restauracji, które słyną z doskonałej kuchni i są popularnym miejscem dla smakoszy z okolic Trebonia. Szeroki wybór dań koncentruje się przede wszystkim na specjalnościach z dziczyzny i starych czeskich przysmakach ze świeżych ryb.

Gdzie się zrelaksujesz?

W hotelu można skorzystać z wielu masaży i kąpieli leczniczych lub relaksujących.

Coś ekstra

Jeśli zdecydujesz się na zwiedzanie regionu Třeboň na rowerze, będziesz zadowolony z zamykanej przechowalni rowerów w hotelu.

Hotel Myslivna ***

Hotel Myslivna ***

Rožmberská 33 , Třeboň
Czechy

Obsługiwany przez firmę:
RODINNÝ HOTEL MYSLIVNA s.r.o. PESEL: 28076982


+48 123 832 502

info@travelking.pl

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Zwierzęta domowe
Zabronione
Dla osób niepełnosprawnych
Żadna
Parking
Parking 130 CZK/dzień

Opcje zakwaterowania

Płatność kartą jest możliwa
Wi-Fi gratis
Możliwość procedur
Restauracja
Schowek na rowery
Przechowalnia sprzętu narciarskiego
Suszarka do włosów

Otoczenie obiektu noclegowego

Odległość od centrum
100 m
Odległość od spa
2 km
Przystanek
0,3 km
Stok narciarski
21 km
Narciarstwo biegowe
21 km

Tipy na wycieczki

Třeboň

Třeboň Tip na pobyt

Třeboň przyciąga turystów swoim pięknym historycznym centrum i wieloma innymi zabytkami. Najważniejszym budynkiem na placu Masaryka jest wieża z 1566 roku, która obejmuje również ciekawą architektonicznie 31-metrową wieżę z galerią, zegarem i cebulastym dachem z latarnią.

Dominantą miasta jest zdecydowanie renesansowy zamek z ogrodami, którego bogate wnętrza można zobaczyć na trzech trasach zwiedzania.

Można wybrać się na spacer ścieżką przyrodniczą wokół Świata Stawów, która jest doskonałym miejscem na piesze wędrówki, jazdę na rowerze i relaks. Na drugim brzegu znajduje się neogotycki Grobowiec Schwarzenbergów.

Staw Svět został zbudowany przez Jakuba Krčína z Jelčan i Sedlčan w XVI wieku. Dziś, oprócz jego pomnika, znajdują się tu również dwie plaże z kompleksem sportowym i placem zabaw dla dzieci.

Więcej informacji
Zamek Třeboň
Zamek Třeboň
Muzeum Weteranów Nová Bystřice
Muzeum Weteranów Nová Bystřice
Hopsarium
Hopsarium