Hotel Alp ***

Hotel Alp ***

Trg golobarskih žrtev 48, Bovec
Słowenia

Obsługiwany przez firmę:
ŽNIDER SABA d.o.o. PESEL: 1790153000


+48 123 832 502

info@travelking.pl

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Zwierzęta domowe
za 15 €/noc
Dla osób niepełnosprawnych
Częsciowo
Parking
Hotel nie dysponuje własnym parkingiem

Opcje zakwaterowania

Płatność kartą jest możliwa
Wi-Fi gratis
Restauracja
Przechowalnia sprzętu narciarskiego
Pokój konferencyjny
Suszarka do włosów

Otoczenie obiektu noclegowego

Odległość od centrum
100 m
przystanek
0,2 km
Stok narciarski
1,3 km
Narciarstwo biegowe
1,3 km

O zakwaterowaniu

Hotel Alp *** znajduje się w słoweńskim mieście Bovec, w pobliżu granicy z Włochami i Triglavskiego Parku Narodowego. W niewielkiej odległości od hotelu przepływa nawet słynna rzeka Soca. Dzika przyroda Słowenii jest wielką atrakcją i nie będziesz tu rozczarowany. Piękne wodospady i inne naturalne zabytki czekają na Ciebie. Ponadto w okolicy hotelu znajduje się wiele atrakcji. Chcesz spłynąć rzeką na tratwie, kajaku lub canoe? Lubisz pokonywać swoje lęki podczas zipliningu i paralotniarstwa? A może wolisz romantyczną przejażdżkę konną i spokojną grę na polu golfowym? To wszystko jest tutaj możliwe.

Wybierz się na wycieczkę do źródeł rzeki Soča (18,9 km) lub podążaj jej nurtem do Velká (10,1 km) i Malá Gorge (12,8 km). Szmaragdowy ciek wodny i dzikie bystrza to magiczny widok. Będziesz także oczarowany wodospadami Virje (3,6 km) i Boka (11,3 km), który jest jednym z największych w Europie o wysokości 144 metrów i szerokości 18 metrów. Do atrakcji kulturalnych należy Front Isonzo (11,3 km), pole bitwy, na którym starły się wojska włoskie i austro-węgierskie podczas I wojny światowej, oraz Twierdza Chluj (4,5 km), która odegrała ważną rolę w obronie przed inwazją turecką, wojskami napoleońskimi i atakami podczas I wojny światowej.

Gdzie będziesz spał?

Hotel oferuje przytulne pokoje dwuosobowe o powierzchni około 12 m². Pokoje wyposażone są w podwójne łóżko lub dwa pojedyncze łóżka, biurko i TV. Każdy pokój posiada prywatną łazienkę z prysznicem i toaletą. Nie będziesz pozbawiony połączenia WiFi z Internetem.

Co ci się spodoba?

Główną misją hotelowej restauracji jest przybliżenie gościom wyjątkowego charakteru lokalnej kuchni. Można tu skosztować głównie wyselekcjonowanych dań z Bovec, ale dzięki przygranicznemu położeniu, menu uzupełniają także tradycyjne włoskie potrawy. Przy ładnej pogodzie można delektować się posiłkiem na przestronnym letnim tarasie ze wspaniałym widokiem na góry i miasto Bovec, gdzie można poczuć się jak w raju.