Villa Lotus Panzió Zalakaros ***

Villa Lotus Panzió Zalakaros ***

Gesztenye utca 17., Zalakaros
Węgry

Obsługiwany przez firmę:
Károlyi Angéla e.v. PESEL: 56848711-2-40


+48 123 832 502

info@travelking.pl

Check In
15:00 - 20:00
Check Out
do 10:00
Zwierzęta domowe
Zabronione
Dla osób niepełnosprawnych
Żadna
Parking
Gratis

Opcje zakwaterowania

Wi-Fi gratis
Restauracja

Otoczenie obiektu noclegowego

Odległość od centrum
1,5 km
Odległość od spa
0,4 km
przystanek
1 km
Aquapark
0,4 km

O zakwaterowaniu

Villa Lotus Panzió Zalakaros *** znajduje się w miejscowości uzdrowiskowej Zalakaros w zachodnich Węgrzech. Malowniczy pagórkowaty krajobraz porośnięty winoroślą, słynne łaźnie termalne i bliskość jeziora Balaton to ważne powody, dla których jest to bardzo popularne miejsce turystyczne.

Miasto jest zdominowane przez Kąpielisko termalne Granit (600 m n.p.m.), które jest jednym z najpiękniejszych obszarów uzdrowiskowych na Węgrzech. Aby podziwiać spektakularne widoki na miasto i jego okolice, udaj się do pobliskiego Kilátó Lookout (2 km). Aby podziwiać piękno przyrody, warto udać się do sanktuarium w Nagybakonak (10 km), gdzie można zobaczyć ciekawe formacje skalne, wąwozy i doliny ze studniami. Niezwykłym przeżyciem jest wizyta w rezerwacie bawołów w Kápolnapuszta (12 km). W pobliskim Zalavar (16 km) można podziwiać ruiny starosłowiańskiej twierdzy. Oprócz słynnego jeziora Balaton, którego brzegi oddalone są o około 35 km, polecamy również odwiedzenie rezerwatu przyrody wokół jeziora Balaton (15 km), gdzie można wybrać się na wycieczkę rowerową.

Wśród miast popularnymi miejscami są Hévíz (33 km) z największym na świecie jeziorem biotermalnym i Keszthely (35 km) z zamkiem Helikon i kilkoma interesującymi muzeami.

Gdzie będziesz spał?

Będziesz zakwaterowany w pokoju dwuosobowym. Każdy z nich jest dostosowany do innego projektu. Można jednak liczyć na podwójne łóżko, szafę, stół z krzesłem, telewizję satelitarną, łącze WiFi i klimatyzację. Prywatna łazienka z prysznicem to także oczywistość. W pokoju można wstawić maksymalnie 1 łóżeczko dziecięce.

Co ci się spodoba?

Śniadanie jest podstawą dnia, więc każdego ranka wzmocnisz się śniadaniem bufetowym. Jednak wieczorem można również delektować się pyszną trzydaniową kolacją.