Mikulov Inn – Hotel Venuše ***

Mikulov Inn – Hotel Venuše ***

Venušina 1537/2, Mikulov
Czechy

Obsługiwany przez firmę:
Finservice CZ s.r.o. PESEL: 28853008


+48 123 832 502

info@travelking.pl

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Zwierzęta domowe
za 400 Kč/noc
Dla osób niepełnosprawnych
Żadna
Parking
Gratis

Opcje zakwaterowania

Płatność kartą jest możliwa
Wi-Fi gratis
Jacuzzi
Restauracja
Schowek na rowery
Suszarka do włosów

Otoczenie obiektu noclegowego

Odległość od centrum
0,8 km
przystanek
0,4 km
Aquapark
13,2 km

O zakwaterowaniu

Mikulov to jedno z najpiękniejszych miejsc na Morawach Południowych, w którym znajduje się Hotel Venuše ***. W okolicy znajduje się tak wiele zabytków, atrakcji przyrodniczych i innych atrakcji, że nie będziesz miał czasu, aby odwiedzić je wszystkie podczas kilkudniowego pobytu. Jedno jest pewne - nie będziesz się nudzić. Malowniczy region winiarski oferuje również wiele możliwości relaksu i naładowania baterii.

Możesz przejść się uliczkami Mikulova do miejscowego Zamek (750 m), w którym obecnie mieści się Muzeum Regionalne w Mikulovie, lub wspiąć się na wieżę widokową (pierwotnie artyleryjską) Kozí hrádek (650 m), skąd będziesz mieć miasto i jego okolice jak na dłoni. Z Mikulova prowadzi ścieżka krzyżowa na Svatý Kopeček (1,5 km) lub ścieżka Turold (1,1 km) z 8 przystankami i geoparkiem. Po drodze można również zwiedzić krasowe Jaskinie Na Turold (950 m) z uroczym szmaragdowym jeziorem. Pobliski Amfiteatr pod Turold (900 m) jest popularnym miejscem różnych wydarzeń kulturalnych.

Latem warto wybrać się na kąpielisko w Březí (7,5 km) lub do zbiornika wodnego Nové Mlýny (14,4 km). Otwarty przez cały rok jest Aqualand Moravia (13,2 km), który jest największym parkiem wodnym w Republice Czeskiej z powierzchnią wody ponad 3000 m². Obszar Chronionego Krajobrazu Pálava (3,7 km) lub Lednicko-valtický areál (15 km), wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, również przyciągają turystów. A co zimą? Wybierz się na jarmark bożonarodzeniowy w Brnie (50 km), gdzie oczaruje Cię bogaty program i wspaniała gastronomia. Ponadto w Mikulovie odbywają się regularne zimowe wycieczki z przewodnikiem z grzanym winem na rozgrzewkę.

Gdzie będziesz spał?

Pokój dwuosobowy o powierzchni 13 m² wyposażony jest w 2 łóżka (z możliwością połączenia w łóżko podwójne), telewizor, małą lodówkę i stół z krzesłami. Pokój posiada również połączenie WiFi, klimatyzację oraz prywatną łazienkę z prysznicem i toaletą.

Pokój dwuosobowy Superior jest bardziej przestronny (22 m²) w porównaniu z wersją klasyczną i umożliwia 2 dodatkowe łóżka na rozkładanej sofie. Pokój jest również klimatyzowany i obejmuje telewizor, małą lodówkę, klimatyzację, stolik kawowy z częścią wypoczynkową, WiFi oraz łazienkę.

Co ci się spodoba?

Śniadanie w Hotelu Venuše jest naprawdę bogate. Rano czeka na Ciebie urozmaicony bufet z wyborem świeżych wypieków, serów, wędlin, owoców, warzyw, płatków zbożowych, jajek w różnych aranżacjach i innych smakołyków, z których możesz wybrać dokładnie według własnego gustu.

Lunch będzie doskonałą okazją do przetestowania menu Restauracji Venus. Pyszne burgery, żeberka, grillowane ryby i inne specjały z pewnością wywołają ślinotok. Kolacja jest ponownie serwowana w formie bufetu, a wieczorem oczywiście nie można przegapić wizyty w piwnicy z winami z degustacją najcenniejszych rzeczy, które oferuje Mikulovsko.

Gdzie się zrelaksujesz?

Przestronny zewnętrzny taras z jacuzzi zachęca do relaksu. Ciesz się wspaniałym hydromasażem lub po prostu usiądź i porozmawiaj pod winoroślą.