Hotel William ***

Hotel William ***

Hellichova 455/5, 11800 Praha 1 - Malá Strana, Praha
Czechy

Obsługiwany przez firmę:
Horské chaty s.r.o. PESEL: 04084799


+48 123 832 502

info@travelking.pl

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Zwierzęta domowe
500 Kč/pobyt
Dla osób niepełnosprawnych
Żadna
Parking
Parking za 600 Kč/noc

Opcje zakwaterowania

Płatność kartą jest możliwa
Wi-Fi gratis
Suszarka do włosów

Otoczenie obiektu noclegowego

Odległość od centrum
0,2 km
przystanek
40 m
Aquapark
17 km

O zakwaterowaniu

Hotel William *** położony jest w samym sercu Pragi, tuż przy baśniowych uliczkach Malé Strany. Daj się oczarować wyjątkowej historycznej atmosferze i skorzystaj z faktu, że najsłynniejsze zabytki metropolii znajdują się dosłownie kilka kroków od hotelu.

Znajdujące się w bezpośrednim sąsiedztwie hotelu Petřínské sady zapraszają na spacer. Z charakterystycznego punktu widokowego Petřín (1 km) widać setki miast jak na dłoni. Tylko od Ciebie zależy, czy wejdziesz na szczyt Petřína na własną rękę, czy skorzystasz z kolejki linowej (200 m). Znajdujący się obok Petřín lustrzany labirynt to przyjemny sposób na urozmaicenie dnia dla młodszych i starszych gości Pragi. Do Zamku Praskiego (1,2 km) można łatwo dojść pieszo lub skrócić podróż tramwajem. Pobliskim Mostem Karola (600 m) można dostać się na drugi brzeg Wełtawy, gdzie znajduje się m.in. Rynek Starego Miasta z Zegarem Astronomicznym (1,7 km), Wacława Rynek (1,8 km), Wyszehrad (3,2 km) czy wyjątkowy Tańczący Dom (2 km).

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś nowego podczas pobytu, odwiedź nowo otwarte Muzeum Narodowe w Pradze (2,5 km), Narodowe Muzeum Techniki (2,6 km) lub Muzeum Náprstkovo kultury azjatyckiej, afrykańskiej i amerykańskiej ( 1,5km). A może wolisz zabawić się w muzeum figur woskowych Madame Tussauds w Pradze (1,8 km) lub Papilonia Butterfly House (2 km)? Niedaleko będziesz od kultury w Teatrze Narodowym (900 m), Rudolfin (1,7 km) lub Galerii Narodowej w Pradze (3,5 km). Korzystając z transportu publicznego, można również łatwo dotrzeć do ogrodu zoologicznego i botanicznego w Troja (6 km).

Podczas pobytu w okresie Adwentu polecamy odwiedzenie jarmarków bożonarodzeniowych w Pradze. Te najbardziej znane znajdują się na Rynku Staromiejskim (1,7 km), Placu Wacława (1,8 km) czy Placu Republiki (2,1 km). Jednak bardziej intymną atmosferę oferują również wspaniałe targowiska na placu Míru (3,5 km) i placu Jiřího z Poděbrady (4 km).

Gdzie będziesz spał?

Zostaniesz zakwaterowany w pokoju dwuosobowym z łazienką. Dzięki wyposażeniu w postaci drewnianych mebli, telewizora, łącza WiFi, telefonu i suszarki niczego nie zabraknie dla Twojej wygody.

Co ci się spodoba?

Każdego ranka pobytu zafundujesz sobie wspaniały początek dnia w postaci bogatego bufetu śniadaniowego serwowanego w bajkowej scenerii hotelowej restauracji. Menu śniadaniowe obejmuje między innymi słone i słodkie świeże wypieki, wędliny, warzywa, sałatki owocowe, nabiał, płatki zbożowe, kawę, herbatę, soki i inne smakołyki.