Hotel Kácov ***

Hotel Kácov ***

Kácov 24, Kácov
Czechy

Obsługiwany przez firmę:
GRAFFIN s.r.o. PESEL: 26765951


+48 123 832 502

info@travelking.pl

Check In
od 14:30
Check Out
do 10:00
Zwierzęta domowe
Zabronione
Dla osób niepełnosprawnych
Żadna
Parking
Gratis

Opcje zakwaterowania

Płatność kartą jest możliwa
Wi-Fi gratis
Restauracja
Fitness

Otoczenie obiektu noclegowego

Odległość od centrum
0,2 km
przystanek
0,2 km
Stok narciarski
23 km

O zakwaterowaniu

Hotel Kácov *** położony jest w miejscowości Kácov - w regionie turystycznym Posázaví, w pobliżu autostrady D1. Piękną przyrodę można odkrywać dzięki szerokiej sieci szlaków rowerowych i pieszych. Rzeka Sázava, która przepływa przez Kácov, jest tradycyjną częścią turystyki wodnej w Czechach.

Tuż obok hotelu znajdują się najważniejsze zabytki Kácova. Renesansowo-barokowy zamek z XVIII wieku, w pobliżu którego stoi Kościół Narodzenia Najświętszej Marii Panny. Warto wybrać się na wycieczkę do zamku Zruč nad Sázavou (10 km) lub zamku Růžkovy Lhotice (26 km), a także na wieżę widokową Babka lub Kalamajka, Diabelski Punkt Widokowy lub do zbiornika wodnego Švihov (12 km).

Gdzie będziesz spał?

Zatrzymasz się w jednym z 20 pokoi dwuosobowych z dodatkowymi łóżkami. W każdym z nich znajdziesz WiFi, telewizor LCD z kanałami telewizji satelitarnej, lustro, część wypoczynkową, stoliki nocne z lampkami oraz łazienkę z prysznicem.

Co ci się spodoba?

W restauracji, która wraz z sąsiednim salonem może pomieścić do 80 osób, można delektować się tradycyjnymi daniami kuchni czeskiej.

W miesiącach letnich można zjeść posiłek w ogrodzie letnim, gdzie istnieje możliwość grillowania na świeżym powietrzu.

Gdzie się zrelaksujesz?

Hotel oferuje saunę i jacuzzi na życzenie, a także ćwiczenia w hotelowej siłowni ze strefą cardio, fitness i treningową.

Coś ekstra

Miłośnicy sportu docenią boisko do tenisa, siatkówki i siatkówki tuż obok hotelu oraz 27-dołkowe pole golfowe w pobliżu hotelu.