Penzión Fortune

Penzión Fortune

Gabčikovská cesta 4594, Dunajská Streda
Słowacja

Obsługiwany przez firmę:
K & V Fortune s. r. o. PESEL: 36251631


+48 123 832 502

info@travelking.pl

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Zwierzęta domowe
za 10 €/noc
Dla osób niepełnosprawnych
Częsciowo
Parking
Gratis

Opcje zakwaterowania

Płatność kartą jest możliwa
Wi-Fi gratis
Spa
Restauracja

Otoczenie obiektu noclegowego

Odległość od centrum
1,3 km
Odległość od spa
50 m
przystanek
100 m
Aquapark
50 m

O zakwaterowaniu

Pension Fortune znajduje się zaledwie 100 m od popularnego Thermal Park Dujnaská Streda. Oprócz tego renomowanego uzdrowiska, Dunajeska Streda jest domem dla kilku zabytków, takich jak XV-wieczny rzymskokatolicki kościół Wniebowzięcia NMP (2 km), XIX-wieczna synagoga z marmurowymi podłogami oraz Biały i Żółty Kościół. Aby zwiedzić, udaj się do Muzeum Zitnoostrov (2 km) lub Galerii Współczesnej Sztuki Węgierskiej (2,5 km). Ciekawe miejsca w pobliżu to Tomasikovo Młyn kołowy (11 km) lub uzdrowisko Velký Meder (20 km). Niedaleko jest do węgierskiego Györ (35 km), który szczyci się doskonałymi kąpieliskami termalnymi, bogatą historią, piękną przyrodą, restauracjami z węgierskimi specjałami i różnymi wydarzeniami kulturalnymi.

Gdzie będziesz spał?

Obiekt oferuje komfortowe pokoje dwuosobowe z balkonem lub tarasem. Pokoje wyposażone są w TV, łącze WiFi i łazienkę z prysznicem.

Co ci się spodoba?

Codziennie rano w nowoczesnej restauracji hotelowej z letnim tarasem serwowane jest obfite śniadanie w formie bufetu. W ciągu dnia można zamówić specjały z regularnego menu. Wieczorem serwowana jest kolacja z wyborem menu.

Podróżujesz z dziećmi?

Zewnętrzny plac zabaw zapewni dzieciom rozrywkę.