Penzion Mlynárka

Penzion Mlynárka

Pri Rajčianke 614/1, Rajecké Teplice
Słowacja

Obsługiwany przez firmę:
Marco RT, s.r.o. PESEL: 36420000


+48 123 832 502

info@travelking.pl

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Zwierzęta domowe
Zabronione
Dla osób niepełnosprawnych
Żadna
Parking
Gratis

Opcje zakwaterowania

Wi-Fi gratis
Restauracja
Plac zabaw dla dzieci
Wypożyczalnia rowerów
Pokój konferencyjny
Baby friendly

Otoczenie obiektu noclegowego

Odległość od centrum
0,4 km
Odległość od spa
0,5 km
przystanek
100 m
Stok narciarski
20 km
Narciarstwo biegowe
20 km

O zakwaterowaniu

Penzion Mlynárka to przytulny rodzinny Pensjonat bezpośrednio w Rajeckich Teplicach. Znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji, zaledwie 100 metrów od przystanku autobusowego i dworca kolejowego. W odległości 500 metrów od pensjonatu znajduje się popularne uzdrowisko termalne Aphrodite, uważane za jedno z najpiękniejszych na Słowacji, gdzie można doskonale zrelaksować się w odkrytych i krytych basenach termalnych, w świecie saun z szerokim wyborem saun i niesamowitymi zabiegami relaksacyjnymi.

Jeśli chcesz spędzić wakacje nieco bardziej aktywnie, koniecznie wybierz się na spacer po ciekawej Ścieżce edukacyjnej Stratený Budzogáň (6,4 km) z 6 przystankami, wybierz się na łatwą wędrówkę ze wspaniałym widokiem na Skalky (9,7 km) lub odwiedź Miejsce urodzenia Josefa Gabčíka (2,1 km) bezpośrednio w Rajeckich Teplicach. Można również udać się do Rajecká Lesná (12 km), gdzie butelkowana jest woda mineralna Rajec, a także zobaczyć rzekomo największą ruchomą drewnianą szopkę na świecie. Odwiedzających przyciąga również Kľak szczyt (22,6 km) i imponujący 30-metrowy Kľacky wodospad (45,6 km).

Rajecká Lesná zaprasza również zimą, kiedy można korzystać z 3 tras zjazdowych o niższym i średnim stopniu trudności w miejscowym ski parku. Można również wypróbować inne ośrodki narciarskie w okolicy, takie jak Winterpark Martinky (37 km) z naturalnym śniegiem, Snowland Valčinaska Dolina (37 km) z 6 trasami zjazdowymi i 12 km tras biegowych, Ski Straník (20 km) lub Ski Resort Čičmany (26,7 km).

Gdzie będziesz spał?

Zatrzymasz się w stylowym pokoju o rustykalnym wystroju, który idealnie wpasowuje się w ogólny wystrój pensjonatu. Każdy hotel posiada prywatną łazienkę z prysznicem i toaletą, telewizor oraz łącze Wi-Fi. Pokoje mogą być dwuosobowe z oddzielnymi łóżkami lub łóżkiem małżeńskim lub trzyosobowe z łóżkiem małżeńskim i dostawką odpowiednie dla dziecka od 12 roku życia.

Co ci się spodoba?

Restauracja koncentruje się głównie na tradycyjnej kuchni słowackiej - kluskach, pierogach, šúľance i specjałach z grilla. Domową atmosferę dodatkowo podkreśla wystrój restauracji, nawiązujący do słowackiego folkloru i tradycji ludowych.