Restaurace a Penzion u Maryny

Restaurace a Penzion u Maryny

Bocanovice 3, Bocanovice
Czechy

Obsługiwany przez firmę:
OKNA & DVEŘE KAPSIA s.r.o. PESEL: 28588282


+48 123 832 502

info@travelking.pl

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Zwierzęta domowe
Zabronione
Dla osób niepełnosprawnych
Żadna
Parking
Gratis

Opcje zakwaterowania

Płatność kartą jest możliwa
Wi-Fi gratis

Otoczenie obiektu noclegowego

Odległość od centrum
3,6 km
przystanek
60 m
Stok narciarski
5,2 km
Narciarstwo biegowe
6,2 km

O zakwaterowaniu

Pension u Maryny w Bocanovicach na Śląsku otoczony jest piękną okolicą Beskid Morawsko-Śląskich, w której znajdziesz wiele udogodnień do wypoczynku. Jednak goście o sportowym i kulturalnym duchu również znajdą tu coś dla siebie.

W poszukiwaniu historii warto udać się do średniowiecznej fortyfikacji Šance (10,3 km), Muzeum Cieszyńskiego lub klasztoru Sióstr Elżbietanek (4,1 km). Piękno przyrody można podziwiać w Arboretum Jabłonków z przytulnymi altankami (2,8 km) lub podczas wycieczki do Formacji skalnej Diabelskie Młyny (16,3 km). Dzieci i dorośli będą zachwyceni wizytą w małym zoo Farm Yard w Dolnej Łomnej z królikami, owcami, krowami i innymi zwierzętami gospodarskimi.

Zimą warto wybrać się na narty do Ski Resort Mosty u Jablunkova (6,2 km), gdzie znajdują się 4 przygotowane trasy zjazdowe o łącznej długości 2,1 km, 2-kilometrowy tor do narciarstwa biegowego i tor bobslejowy. Można również wybrać się do Severka (7,1 km) ze snowparkiem i 2 km tras zjazdowych lub do ośrodków narciarskich Javorový vrch (24,6 km), Řeka (30,5 km), Zlatník (49 km), Gruň (55,5 km) i innych.

Gdzie będziesz spał?

Zakwaterowanie odbywa się w stylowo urządzonych pokojach z telewizorem, częścią wypoczynkową i łazienką z prysznicem i toaletą. Poczujesz domową górską atmosferę.

Co ci się spodoba?

Na terenie obiektu znajduje się również restauracja. W tutejszym menu można znaleźć głównie specjalności kuchni czeskiej, ale także ryby czy dziewięć rodzajów placków ziemniaczanych.

Coś ekstra

Można również oczekiwać profesjonalnego bowlingu z czterema torami.