Zatrzymaj się w sercu południowych Czech, w centrum miejscowości Borovany, skąd wyruszysz na piękne wycieczki do pobliskich zabytków: Czeskich Budziejowic, Czeskiego Krumlova lub Holašovic. W cenę zakwaterowania wliczono obiadokolacje i przechowalnię rowerów. Goście mogą również korzystać z nowego centrum wellness z wanną z jacuzzi i 3 rodzajami saun.

O zakwaterowaniu

Rodzinny Hotel Alf *** położony jest w samym sercu południowych Czech w miejscowości Borovany - tuż przy rynku i obok klasztoru. Do Trebonu jest 18 km, do Czeskich Budziejowic 20 km, a do Czeskiego Krumlowa pełnego zabytków UNESCO 31 km. W odległości krótkiego spaceru znajduje się ZOO Dvorec i młyn Brouskov.

Gdzie będziesz spał?

Zakwaterowanie odbywa się w pokojach dwuosobowych z telefonem, WiFi i łazienką. Niektóre pokoje wyposażone są w TV.

Co ci się spodoba?

W hotelu znajduje się przestronna restauracja, w której można korzystać z niepełnego wyżywienia. Śniadanie jest w formie bufetu, kolacja to zupa, a do wyboru są trzy gotowe posiłki. Restauracja posiada również piętro taneczne i letni taras.

Gdzie się zrelaksujesz?

Zrelaksuj się w nowym centrum wellness z basenem z hydromasażem (36°C) i 3 rodzajami sauny (fińska, bio, parowa). Jest tu także chodnik Kneippa, podgrzewana ławka (32°C), wiadro z wodą i strefa relaksu z leżakami. Jeśli chcesz cieszyć się odrobiną romantyzmu, możesz zamówić VIP whirlpool MILK 02 z butelką Prosecco i cieszyć się kąpielą w "fontannie młodości".

Hotel Alf ***

Hotel Alf ***

Žižkovo náměstí 2 , Borovany
Czechy

Obsługiwany przez firmę:
Vladislava Weisfeitová PESEL: 74280287


+48 123 832 502

info@travelking.pl

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Zwierzęta domowe
za 200 Kč/noc
Dla osób niepełnosprawnych
Częsciowo
Parking
Gratis

Opcje zakwaterowania

Płatność kartą jest możliwa
Wi-Fi gratis
Jacuzzi
Sauna
Restauracja
Wellness

Otoczenie obiektu noclegowego

Odległość od centrum
70 m
Przystanek
0,3 km
Stok narciarski
15,5 km
Narciarstwo biegowe
15,5 km

Tipy na wycieczki

Obszar Chronionego Krajobrazu Třeboňsko

Obszar Chronionego Krajobrazu Třeboňsko Tip na pobyt

Odwiedź jeden z niewielu obszarów chronionych obejmujących duży obszar (do 700 km²) płaskiego terenu. W Obszarze Chronionego Krajobrazu Třeboň można podziwiać bogate siedliska, rozległe lasy iglaste i liściaste, pozostałości lasów łęgowych i podmokłe łąki. Przede wszystkim zobaczysz duże obszary cennych stawów i torfowisk, które rozsławiły ten obszar. Zróżnicowane środowisko wiąże się również z różnorodnością gatunków roślin i zwierząt, wśród których szczególnie wyróżniają się ptaki - w Trzebońskim Obszarze Chronionego Krajobrazu można zaobserwować ponad 280 gatunków pierzastych stworzeń.

Poznaj Red Blato Nature Reserve na ścieżce przyrodniczej o tej samej nazwie. W Narodowym Rezerwacie Przyrody Velký i Malý Tisý można obserwować ptactwo wodne, a w Narodowym Rezerwacie Przyrody Ruda znajdują się rozległe torfowiska z licznymi źródłami.

Więcej informacji
Jindřichův Hradec
Jindřichův Hradec
Czeskie Budziejowice
Czeskie Budziejowice
Třeboň
Třeboň